Noyz Narcos - wielki powrót włoskiej legendy, "Virus" w styczniu!

Legenda Rzymu. Noyz Narcos z kapitalną informacją dla fanów. Nowy album nadchodzi wielkimi krokami!

Najlepsze powroty, to te niespodziewane. Fani legendarnego rapera z Rzymu będą zachwyceni. Noyz Narcos nadciąga. Opublikował na swoim Instagramie krótki teaser, zapowiadający nowe wydawnictwo. 

Już za dwa miesiące, w styczniu otrzymamy ósmy oficjalny album od "Doppia N". Krążek zatytułowany będzie "Virus". Opublikowany w 2018 roku album "Enemy" miał być ostatnim projektem muzycznym rzymskiego rapera. Nie ma na ten moment informacji co do ilości utworów na albumie, ani featuringów, ale jedno jest pewne. Ten projekt to będzie prawdziwa gratka dla fanów włoskiego rapu - w końcu, nikt się takiego powrotu niespodziewał! 

Noyz Narcos to legenda włoskiego rapu. Jest jednym z pionierów włoskiego rapu. Miał niezwykle duży wkład w rozwój włoskiej sceny jako członek Truceklanu, klasycznego rapowego kolektywu włoskiego. Na swoim koncie ma współpracę z całą śmietanką włoskiej sceny rapowej, przez oldschool aż po nową szkołę i trapowe brzmienia. W swojej karierze muzycznej miał również dwa głośne beefy z innymi raperami. Pierwszym beefem który zapisał się niezwykle mocno na kartach włoskiej historii rapowej był ten z Duke'em Montana, ojcem Sick Luke'a. A drugi, nieco świeższy z Jamilem. 

Powrót takiego artysty zawsze jest ciekaw, szczególnie gdy nic wcześniej nie było ogłaszane! Dajcie znać, co sądzicie o powrocie takiej persony jaką jest Noyz!

Noyz Narcos - ATTICA (prod.Sine - Official Video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>