Timbaland zapowiada pierwszy album Missy Elliott od 15 lat!

Timbaland ostatnio zamieścił na Twitterze posta sugerującego, że już niedługo możemy spodziewać się nowego albumu Missy Elliott, który będzie w całości przez niego wyprodukowany.

Legendarny producent zapytał na Twitterze, kto jest gotowy na album od Missy i Timbo. Można zatem założyć, że legendarny duet znów wszedł do studia i już niedługo doczekamy pierwszych efektów tej współpracy. Ostatni krążek "The Cookbook" Missy wydała w 2005 roku. Nowa płyta byłaby jej pierwszą od 15 lat i siódmą w dyskografii.

Artystka powróciła  po długiej przerwie w 2015 roku z nagranym do spółki z Pharrellem numerem "W.T.F. (Where They From)", a cztery lata później wydała epkę "Iconology", dając przy tym znać, że już na stałe wraca do tworzenia autorskich utworów. Ostatnio mogliśmy ją na przykład usłyszeć remiksie "Levitating" Dua Lipy. Timbaland za to nie wyproukował żadnego albumu w całości od 2013 roku i dwóch części "20/20" Justina Timberlake'a. Jednak trochę jego bitów znajduje się na przykład na "Scriptures", krążku Tee Grizzleya z 2019.

Missy Elliott współpracuje z Timbalandem od 1993 roku. Razem produkowali właściwie każdy jej album poza "Cookbook", na którym znalazły się tylko dwa zrobione przez Timbo bity.

Missy Elliott - Work It [Official Music Video]

90'S
No wreszcie myślałem że już nic nie nagrają razem czekam cierpliwie na te wydawnictwo płytowe.
FRU
Królowa jest tylko jedna! Zdecydowanie to dobra wiadomość.
bazantarnia
nawet sie jaram, to zajebisty duet, ale tim to troche zjebany czlowiek, najpierw zakochany w dziecku (15 letnia Aaliyah), pozniej cieszy sie, ze gwalciciel bill cosby uniewinniony, ciezko sie do konca jarac jego muzyka przez pryzmat tego
s.
zajebiste info! czekam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>