Raekwon: "Leonardo DiCaprio chciał zrobić film o Wu-Tang Clanie"

Niedawno na amerykańskim rynku ukazała się biograficzna książka Raekwona "From Staircase to Stage: The Story of Raekwon and Wu-Tang Clan". Znajdziemy w niej wiele historii i ciekawostek z życia członka Wu. Raekwon napisał na przykład, że podrzucił Leonardo DiCaprio pomysł na zrobienie filmu kinowego o Wu-Tangu Aktor był zainteresowany, jednak RZA powiedział: "Nie".

Raekwon napisał, że dzięki Q-Tipowi udało się zorganizować spotkanie z DiCaprio. "Spędzaliśmy miło czas, jedliśmy pizzę, opowiadaliśmy historie, śmialiśmy się. Potem zaczęliśmy rozmawiać o pomyśle na film o Wu-Tangu i powiedziałem Leo, że chciałbym, aby zagrał w nim rolę, że mógłby robić wszystko, co chce. Opowiadał o swojej filmie producenckiej i o wszystkich reżyserach, którzy zrobiliby świetną robotę - to były duże nazwiska. Był bardzo zainteresowany pomysłem. Po posiłku jego ludzie odezwali się do mnie i przeszliśmy na następny poziom w rozmowach. Mówiliśmy o dużych pieniądzach, a celem było zrobienie jeszcze większego filmu niż 'Straight Outta Compton' [biograficzny film o N.W.A. - przyp. red.]."

Kiedy RZA dowiedział się o pomyśle na film, zgodził się na spotkanie z ludźmi DiCaprio. Przekazali, że chcą zaangażować się w projekt i na poważnie zabrać się za jego produkcję. Według Raekwona podczas rozmów RZA nie był do końca zainteresowany, ale już po jego zakończeniu, w rozmowie w cztery oczy, przekonywał Rae, że wszystko jest w porządku. Później odbyło się drugie spotkanie, które miało ostatecznie dopiąć temat, ale RZA pojawił się na nim z nastawieniem właściwie kończącym sprawę od razu.

"Nic nie mówił, po prostu był, jakby z obowiązku. Wtedy już wiedziałem, że się nie zgodzi, a moje przeczucie mówiło mi dlaczego: Dogadał się już z innym producentem w sprawie serialu telewizyjnego, mimo tego, że żaden z nas [członków Wu-Tang Clanu - przyp. red.] nie wyraził formalnie na to zgody" - czytamy w książce. "To. co się wydarzyło. zabolało mnie, bo potwierdziło mi, że od początku miał zupełnie inne plany."

Dzisiaj na platformie streamingowej Hulu amerykańscy widzowie mogą obejrzeć już dwa sezony serialu "Wu-Tang: An American Saga". Niedawno zostało potwierdzone, że powstanie także trzeci.

Shaolin Masta
Haha rza najlepszy
Rakim
Czyli RZA wydymał resztę, i znając życie przytulił największy sos.
Anonim
Jeśli chodzi o sam serial to gdzie można go obejrzeć z napisami?
Hahah
Co angielskiego się nie zna. Porażka
Anonim
Porażka to jest fakt, że serial będzie miał już może swój 3 sezon, a wciąż nie można go nigdzie obejrzeć. Niektóre filmy są z dubbingiem, kilka dni czy miesięcy po premierze, a tu od 2019 serial dalej nie doczekał się polskich napisów.
4shosho
nie wiem czy wydymał, po prostu RZA był założycielem i jest mózgiem całego Clanu - ma największą biznesową wiedzę i patrzy na Wu strategicznie, podejrewam, że to bardziej Rae się podjarał Leo i już mu zwoje przestały pracować ;)
Illłukasz
Fajnie, tylko serial nudny. Oglądałem kawał czasu temu, pominięcie U-goda i Rebel Ins'a to są jakieś jaja.
Shaolin Masta
Serial na dobre rozkręca się w 2 sezonie. Ins gra joey badass

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>