Spotify Wrapped 2021 - zebraliśmy podsumowania od 100 raperów!

Social-media zostały zalane podsumowaniami roku przygotowanymi za pośrednictwem Spotify. Popularność serwisu w Polsce rokrocznie rośnie, dlatego też liczby robią coraz większe wrażenie. Streamingowy gigant przygotował ogólne podsumowania (w których raperzy mocno dominują), a my postanowiliśmy przekopać profile przedstawicieli naszej sceny, by zebrać dla Was ich personalne listy. Ilu kto miał słuchaczy i ile odtworzeń? Jak wypadają młode wschodzące talenty a jak legendy? Wszystkiego dowiecie się sprawdzając poniższą galerię zawierającą statystyki od ponad 100 raperów, producentów czy ekip!

Wniosków mamy kilka - najpopularniejsi artyści wykręcili naprawdę imponujące liczby. Co powiecie na to, że Maty i Sobla na Spotify słuchało w 2021 roku po ponad 4 miliony osób? Mimo ogromu nowej muzyki mocno trzymają się jednak też legendy - Peja czy Eldo zgromadzili około 1 miliona słuchaczy, co jest wynikiem lepszym niż wielu 'trendujących' graczy.

Oczywiście w galerii nie ma wszystkich - wrzucamy jedynie tych, którzy opublikowali swoje zestawienia na instagramach. Jeśli kogoś pominęliśmy (co mogło się zdarzyć przy tej ilości raperów) to dajcie znać w komentarzach, a jeśli czytają to raperzy którzy nie publikowali swoich Wrapped na socialach, ale chcieliby dorzucić je do naszego zestawienia to niech piszą na DM na instagramie @popkillerpl

Jeśli natomiast chcecie zobaczyć opublikowane przez Spotify listy najpopularniejszych artystów, płyt i singli mijającego roku to znajdziecie je tutaj.

Galeria

Tagi: 

Anonim
Że wszystkim tu wymienionych słucham Bonsona, Łona&Webber i Włodiego.
SENTINO
SENTINO???
Patryk L.
Skąd te liczby wyjaśniają niemieccy sąsiedzi. Opłaca się hindusów i Pakistańczyków żeby być w trendach. 200 krajów i 2 mln słuchaczy przy jakichś nolnejmach
AF
Od kiedy mata to raper, myślałem że robi muzykę popularną..
DziuraweSample
Od kiedy rap to nie muzyka popularna ?
Anonim
To jakoś źle liczy jak pokazuje że rolnik białas ma ileś tam słuchaczy w 150 krajach. Może przypadkiem ktoś naciśnie albo samo mu wyskoczy i już jest jedno wyświetlenie ale to i tak by było z 10 tych państw nie 150. Byłem w DE i we Francji i nikt tam polskich raperzyn nie słucha poza polakami. Właśnie to pewnie polacy tylko z innych państw, IP widzi np. z Kanady to liczy jako Kanada. Ale to nadal za dużo, polacy w 150 różnych krajach na pewno są, ale czy w każdym trafi się jeden słuchający białasa to już wątpię. Albo za hajs wyświetlenia jak ktoś wyżej napisał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>