Wu-Tang Clan łączy siły na płycie swojego współpracownika Remedy'ego!

Raper i producent Remedy znany ze współpracy z Wu-Tang Clanem wypuścił swój pierwszy od 20 lat solowy album "Remedy Meets Wu-Tang". Ten krążek to prawdziwa gratka dla fanów drużyny z Shaolin. Udało się tu zebrać aż sześciu członków legendarnej ekipy, a w singlowym "Crazy 8's" słyszymy widzimy pięciu MC's z nowojorskiego składu.

Obok Remedy w kawałku pojawiają się Ghostface Killah, Inspectah Deck, Method Man, Masta Killa i Cappadonna. Jak by tego było mało, obok nich swoje skillsy pokazują starzy znajomi Wu, czyli Solomon Childs i Street Life. Bit ma ten charakterystyczny, brudny Wu-Tangowy klimat, a każdy z raperów wjeżdża z ośmioma wersami, dając popis swoich lirycznych umiejętności.

Remedy zna się z Wu-Tang Clanem od ponad dwudziestu lat. Pierwszy raz pojawił się na albumie Wu-Tang Killa Bees "The Swarm" z 1998 roku. Krążek pokrył się złotem, a "Never Again", solowy kawałek rapera i producenta, traktujący o trudnej tematyce Holokaustu, to jedna z mocniejszych pozycji na tamtym projekcie. Mimo ofert podpisania kontraktu w majorsie zdecydował się na wydanie swojego solowego debiutu z 2001 "Genuine Article" niezależnie. Płyta sprzedała się w 100 tys. egzemplarzy. Remedy był producentem wykonawczym dwóch solówek Inspectah Decka: "Manifesto" z 2010 roku i "The 9th Chamber" z 2019. Poza tym pełnił tę samą rolę na albumie Cappadonny "The Struggle" z 2003, a także kompilacji "Return Of The Swarm" i krążku Ghostface'a "Ghostface Killahs'" z 2019. Pojawił się również w krótkometrażowym filmie RZA "Domestic Violence".

"Crazy 8's" to kolejny już singiel promujący "Remedy Meets Wu-Tang". Pierwszym był "Death Defying", w którym jeszcze raz słyszymy gościnną zwrotkę Inspectah Decka. Klipy do obydwu numerów obejrzycie poniżej, a pełna tracklista i okładka do sprawdzenia w naszym Dziale Premier Płytowych. Na płycie usłyszymy większość członków Wu oraz licznych afiliatów - poza wymienionymi wyżej pojawili się tam jeszcze m.in. RZA czy Shyheim.

Remedy Meets Wu-Tang Out Now! "Crazy 8's" (Official Video) Method Man Ghostface InsDeck Masta Killa

Remedy starring Inspectah Deck - "Death Defying" (Official Music Video)

90'S
Oby więcej takich dobrych newsów a nie tylko leosia mata sobel czy też oliwka
True to the game
racja gówna już wystarczy żadnego maty co mu stary pisze teksty w kancelarii jak się nudzi. 3XGÓWNO!!! Zwykły bananowiec ten mata i nie da się go słuchać. Prawdziwy hip hop wu-tangu czyli powrót do starych dobrych czasów. Pokazują jak to powinno się robić.
M. O. P.
Jak ktoś słucha maty czy Sobla to jego sprawa. Wolę ich od Żyda.
90'S
Te Janusz co masz do Żydów coś się Kurwa nie podoba, Remedy nawet jak jest pochodzenia żydowskiego co ci do tego on lepiej rymuje niż większość twoich idoli jest związany z Wu Tang Clanem a tam praktycznie sami czarni raperzy więc do czego ciśniesz podpisujesz się nickiem M.O.P. dzieciaku a ten duet jest M.O.P. tworzy dwóch czarnych raperów i też masz jakieś aluzje czy tylko dlatego tak piszesz że nie trawisz Żydów a to przejaw antysemityzmu osobiście znam taki duet rapowy The Lost Trybe Of Hip-Hop i tworzą go dwaj Żydzi i mnie osobiście nie przekadza to że mają takie pochodzenie tu się liczy Hip Hop a nie to jaki kto ma kolor skóry czy pochodzenie itp przynajmniej dla mnie osobiście tak uważam jeżeli masz z tym problem twoja sprawa
Pawelek
Wu tang forever!!!!!
Billy Danze
Kwestia gustu A twój jest chujowy
90'S
Remedy wydał nową płytę ale też JoJo Pellegrino wydał nową płytę pt. HITMAN FOR HIRE V2 w tym roku.
Shaolin Masta
I to jest news. Dobrze to buja!
Pelc
Dobre fest to jest :o
PBG4Life
haha, stara szkoła rapu pokazała jak się rapuje. a wy dalej peja i mata?? ;)
ABDUL.
Współpracownik?!?!?!?!? haHAHAhaha trzymajcie mnie bo nie wyczymie...
ABDUL.
Ciekawe czy umowa zlecenie czy na stałe ten współpracownik.\ aahahhahaha
Tfuj stary to
Tylko jung leosia lofciam was mata najlepsze jest jol jol
Billy Danze
Spoko ale bez Bobiego to nie Wu-Clan
Pawelek
No właśnie a gdzie bobby d. ....... Bobby ma teraz swoje fazy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>