Avi: "Marzyłem, by zostać komentatorem sportowym"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-04 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Avi może ostatnio świętować udaną passę, bo "Akademia Sztuk Pięknych" dopiero co pokryła się Platyną, ale jak się okazuje w pewnym momencie życia miał on całkowicie inny pomysł na pracę głosem niż rap.

"[Na studiach zainteresowała mnie] psychologia sportu. Poszedłem nawet na staż do stacji Sport Klub, ale szybko się okazało, że nie nadaję się na dziennikarza sportowego. Przygotowywałem różne teksty, które były następnie odczytywane w wiadomościach, robiłem analizy pomeczowe, jeździliśmy z kamerą w teren, żeby zrobić z kimś wywiad… Kochałem piłkę i marzyłem o tym, żeby zostać komentatorem, ale zżerały mnie trema i stres. Nie było mi to pisane. Pracę magisterską poświęciłem zupełnie innemu tematowi. Skupiłem się na odkrytym niewiele wcześniej efekcie kameleona" - opowiada Avi w opublikowanym wczoraj fragmencie 4 części książki "To nie jest hip-hop. Rozmowy".

Zanim udało mu się z rapem miał też kilka innych przystanków: "Różne rzeczy w międzyczasie robiłem. Wspomniany staż to jedno, ale byłem też sekretarzem medycznym w ośrodku odwykowym, pracowałem jako cieć w stróżówce na wojskowym osiedlu prywatnym… Nigdzie na dłużej nie zabawiłem, bo za każdym razem czułem, że to nie dla mnie i bardziej traktowałem te prace jako przystanki na drodze. Długo szukałem swojego miejsca, ale najważniejsze było, że wszystko robiłem już w zgodzie z trzeźwym życiem i nie wracałem do szponcenia."

Pełna rozmowa w książce, której premiera już 29 października.

Tagi: 

o ja cie...
Komentatorem? Koluniu, zejdź na ziemię. Ty potrafisz ledwo zdanie złożyć w ojczystym języku. A poza tym masz wadę wymowy. Z czym do ludzi?
Poradnienty
jezeli uwazasz, iz jego tworzczosc jest zla, nieodpowiednia albo poprostu kiepska, poszukaj problemu w sobie. Ten czlowiek laczy sztukę i artyzm z muzyka i głosem. Zastanow sie co ty reprezentujesz soba, jako czlowiek podważając kogos umiejetnosc, krzywo patrząc sie w telefon. Robi on wiele dla polskiej rap sceny i zdecydowanie ukazuje topowe zachowanie. Przepraszam, ze musisz zmagać sie z takimi porblelmami, jak niezrozumieniem sztuki. Poprostu Ci wspolczuje. Zdrowia
Anonim
A zostałeś polskim dukaczem. No cóż nie każdy może odnieść w życiu sukces.
Boli dupa?
Ja wiem on jest znany a ty anonimowo możesz tylko powylewac swoje żale

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>