Duet K2 i Buka wraca do muzyki i łączy siły z zespołem Baboki!

Znany duet muzyczny wraca na polski rynek i łączy siły ze śląskim zespołem rockowym! K2, Buka i Baboki! nagrali wspólnymi siłami utwór "Kamienie", który od dziś jest już dostępny wszędzie!K2 i Buka dali się poznać szerszemu gronu słuchaczy ponad 7 lat temu, gdy w 2014 roku wydali utwór "1 moment"! K2 swą dyskografię zamyka wydanym w 2019 roku albumem "Autonomia", natomiast Buka — platynową kooperacją z Rahimem "Optymistycznie" z 2015 roku.

Obecnie Buka kończy pracę nad solowym albumem "Introwertyka", który będzie połączeniem rocka, metalu i rapu. Baboki! natomiast to zespół, który tworzy mieszankę rapu, bluesa i rocka. Ich ostatnia płyta "C:\EP_2021.DMG" miała premierę w czerwcu tego roku.

Muzycy połączyli siły, dzięki czemu powstał utwór "Kamienie". Jest on osobistym rozważaniem na temat życia i tego, co nas w jego trakcie spotyka. "Mogliśmy być jak kamienie, świadomości nigdy nie doznać. Nigdy nie doświadczyć siebie, mogliśmy się nigdy nie poznać, a dane nam było poczuć, jaką siłą oddziałuje miłość […]" – usłyszycie w nowym kawałku!

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

K2 Buka Baboki! - Kamienie

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>