Dwie edycje splash! Festivalu w 2022 roku. Start sprzedaży karnetów!

splash! Festival, scena główna

Trudno to znieść. W tym momencie rozbijalibyśmy namioty na splash! kempie. W tym momencie korzystalibyśmy z przepięknej pogody w Ferropolis i za chwilę wskakiwali w moshpity podczas preparty. Długo szukaliśmy rozwiązania i mieliśmy nadzieję, że późnym latem - co prawda pośród innej scenerii - uda nam się wspólnie szaleć. Próbowaliśmy najprzeróżniejszych opcji i śledziliśmy coraz lepiej zapowiadające się prognozy. Niestety z bólem serca musimy ogłosić, że wciąż brakuje nam perspektyw. Nie chcieliśmy Was dłużej trzymać w niepewności: zobaczymy się dopiero w przyszłym roku.

Oczywiście widzimy postępy i z każdym dniem jesteśmy bardziej pewni siebie. Dlatego odbijemy sobie w przyszłym roku to, co odebrała nam korona. I to dosłownie: od 30. czerwca do 2. lipca 2022 roku (Edycja Red) i od 7. lipca do 9. lipca 2022 roku (Edycja Blue) odbędą się dwa splash! Festivale w Ferropolis.

Line upy obydwu festiwali będą się różnić. Obydwie edycje dostarczą pełnoprawny klimat splasha!, ale z różnym line upem. Oznacza to, że splash! jako podwójny event będzie trwał 6 dni i program stanie się tak bogaty jak nigdy wcześniej!

Co najlepsze: wszystkie karnety i dodatki z 2021 przechodzą automatycznie i bez żadnych dopłat na przyszły rok! Przy tym znacząco uprościliśmy proces i poinformowaliśmy wszystkich posiadaczy biletów mejlowo o kolejnych krokach.

Wszelkie informacje oraz info na temat zwrotu pieniędzy znajdziesz w naszym festivalowym FAQu od 30. lipca 2021 roku.

Tradycyjny weekend splasha! (Edycja Red, 7-9.07.2022) został już wyprzedany. Obecnie dostępne karnety w fazie II na edycję Blue dostaniesz w cenie 159,95 EUR. Informacje o wszelkich dodatkowych kategoriach biletów takich jak Block Party, upgrade`y kempingowe czy splash! Cribs znajdziesz na stronie www.splash-festival.de. Sprawdźcie koniecznie również kolekcję merchu jako pamiątkę tego nadzwyczajnego lata.

Przy okazji chcielibyśmy Wam podziękować za wsparcie, cierpliwość i pozytywny odzew w ostatnich miesiącach. I do tego po ponad rocznej pandemii - to znaczy dla nas bardzo wiele. Obiecujemy Wam, że godnie się odwdzięczymy i już niedługo ogłosimy pierwszych wykonawców splash! Festivalu 2022!

One love,

Wasz Team splasha!

splash! Festival 2022
Red Edition: 30. czerwca - 02. lipca 2022, Ferropolis
Blue Edition: 07.-09. lipca 2022, Ferropolis
Niemcy
#splashfestival
splash-festival.de

s.
Kurwa, chyba se pojade. :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>