Chivas odpowiada na krytykę swojego koncertu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-11 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Chivas był jednym z wykonawców, którzy zagrali w czwartek na Rap Stacja Festival. Koncert artysty został skrytykowany potem przez jedną z osób będących na show na jednej z facebookowych grupek. Chivas przyznał, że zazwyczaj nie odpowiada na tego typu komentarze, ale tym razem postanowił się do niego odnieść."Chivas, wyszedł na scenę i po zagraniu jednego kawałka powiedział, że przez fajki nie możę dalej nawijać. Włączył playback, z którego leciał do końca. Jak ludzie chcieli kawałek 'Młody Say10' to odparł, że go nie umie i tyle. Mimo wydania płyty leciał utwory Szpaka, chociażby jego Hot16. Chivasa usprawiedliwia fakt, że to był jego pierwszy koncert, na dodatek na otwarcie festiwalu, także mógł go zjeść stres i brak doświadczenia." - pisał słuchacz obecny na koncercie.

Chivas skrupulatnie odniósł się do wszystkich zarzutów na swoim Instastory.

"Ogólnie nie odpowiadam na takie rzeczy, ale tym razem się wk*rwiłem. Mówiąc, że przez fajki nie mogę nawijać, to ja żartowałem cymbale pi*rdolony. Po drugie – to nie działa tak, że w pewnym momencie koncertu włączasz sobie playback, tylko piosenki są wcześniej przygotowane z odpowiednią głośnością itd. Ja ustawiłem sobie ją na 30% wokali, bo nie byłem pewien, czy wszystko dobrze zagram. Zrobiłem 7 prób i nie wstydzę się tego, że nie byłem w stanie zagrać którejś piosenki, bo po prostu nie umiałem jej dobrze zagrać, po prostu jej nie umiałem – co w tym dziwnego? Zrobię więcej prób, nauczę się ją grać, bo zauważyłem, że ludzie ją chcą, więc się przygotuję i zagramy ją." - mówi artysta.

Oprócz tego, Chivas wytłumaczył, czemu zagrał na swoim koncercie hot16challenge2 Szpaka.

"A to, że grałem inne utwory, m.in. 16-tkę Szpaka, to źle napisałeś, bo był to jedyny nie mój utwór, który zagrałem podczas koncertu. Zagrałem go, bo bałem się tego koncertu, bałem się, że ludzie nie będą się bawić do moich piosenek i wybrałem taką, która była pewna, że ludzie będą ją śpiewać. Ale okazało się, że ludzie bawią się do moich piosenek i… tak będę grał 16-tkę Szpaka, bo chcę, po prostu." - kończy.

Poniżej przypominamy za to odcinek Tourbusa, w którym Chivas opowiedział nam jak wyglądał jego pierwszy koncert i z jakimi emocjami się wiązał - a także odcinek Rentgena, w którym ujawnia wiele ciekawostek.

Tagi: 

Pato na koszulkach
promujcie dalej lakow byleby sie wyswietlenia zgadzaly
Kornel Buchowski
Popkiller wybierając kogoś takiego na Młodego Wilka strzelacie sobie w stopę. I nie chodzi o to, że kiedyś to było. Ale kiedyś Mc to był MC, nawet z 30 ligi rapu, to był gość który sam nawijał - nawet mając siarczyste kwadratowe rymy częstochowskie. Za akcje z playbacku miałby szybszy koniec kariery niż przedstawiciele hip-hopolo. Swoją drogą to taki Mezo to technicznie skillem kładzie takiego Chivasa na łopatki. I to nie jest hate tylko fakty. Jak można wybrać gościa na Młodego Wilka, skoro nie potrafi nawijać na żywo i nie zagrał żadnego koncertu. Jaki z niego MC? Kiedyś byliście strażnikami jakości w polskim rapie. Teraz promujecie kolesi, no skilli, wyjców i "dzieci autotuna" którzy mają posklejane zwrotki w studiu częściej niż sam już nie wiem co. Smutne to jest.
s.
church.
John X
Zgadzam się z tobą człowieku, w całości dlatego też nie popieram dzisiejszego Popkillera, i nie dodaje tutaj swoich komentarzy od dłuższego czasu bo po H.j, kiedyś oni może i byli strażnikami jak to piszesz a teraz na jedno kopyto wciskają tutaj takie G jak na glamrapie i rzeczywiście jest to smutne w H.j.
Reha
100 % zgody
10*kempowicz
Bo jedne
The Bill
Szczerze - rozumiem totalnie jego tłumaczenie i rozumiem brak dyspozycji. Z drugiej strony jeżeli ktoś był na jego koncercie i zahcowywyal się w ten sposób (a po odpowiedzi Pana Raper pewnie i tak było gorzej) to się nie dziwię wkurwienia. Kolorowo-włosy chłopcze naucz się, że ludzie płacom za to żeby przeżyć show, a nie posłuchać twoich utworów, gdy Ty skaczesz po scenie. Wstyd.
Anonim
Czego się spodziewacie po typie co ksywę ukradł od whiskey - chivas regal.
Anon
Spoko ale nikt nie pytał

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>