schafter wraca na SoundClouda i zapowiada nową muzykę

dodano: 2021-06-29 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

schafter jest jednym z niewielu polskich raperów, którzy wybili się m.in. poprzez SoundClouda. Teraz autor "FUTURY" wraca na tą platformę z numerem "LATE NIGHT BUMP", który zapowiada jego nową muzykę.

Kawałek to powrót do starego stylu rapera - numer w klimatach lo-fi oparty na samplach. W utworze schafter wspomina swoje początki i prosi o nieszufladkowanie jego muzyki. Raper nie zdradza w nim jednak kiedy dokładnie możemy spodziewać się jego powrotu.

schafter wydał w zeszłym roku swój drugi solowy album "FUTURA", która spotkała się z różnym przyjęciem fanów.

Tagi: 

reklama
XY
schafter jest jednym z niewielu polskich raperów, którzy wybili się m.in. poprzez SoundClouda, schafter polskim raperem no i z tym nie mogę się zgodzić to jakby nazwać Norbiego raperem może dla innych ten gościu jest raperem dla mnie w żaden sposób nie identyfikuje z rapem.
Kabuuj
Jaka jest definicja rapera?
X
dzieciaku posłużę się stwierdzeniem Krs-One — 'Rap is something you do. Hip-hop is something you live.' i tym zawsze się kieruję. A schafter nie jest raperem bo nie rymuję tylko śpiewa jak Norbi a raperem jest np Ero Włodi Spinache Peja jezeli chodzi o Polskę nie wspominając już Stanów i wogle co ten typ ma wspólnego z rapem prawdziwym nie rymuje tylko śpiewa produkcje ogólnie ma dupy nic nie trzyma się kupy po prostu porażka to jest moje zdanie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>