Radoskór nie żyje (1976-2021)

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-05-20 13:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Jedna z osób kładących podwaliny pod kielecką scenę hip-hopową oraz członek WYP3 i V.E.T.O nie żyje. O śmierci artysty poinformowali m.in. Liroy, Wojtas, Pęku czy Cypis.

Radoskór był członkiem formacji Wzgórze Ya-Pa 3 w latach 1993-1995. Potem raper założył z Pękiem duet V.E.T.O, który działał do 2004 roku, a potem wznowił działalność w 2013 roku. Artysta ma na koncie m.in. gościnne występy na składankach DJ-a 600V.

Nieznana jest dokładna przyczyna śmierci rapera.

Tagi: 

tomasss
smutne to, pomimo ze z 10 lat nie sluchalem VETO (o ile nie wiecej) i tak naprawde nie mialem pojecia co u niego slychac to jednak czysto po ludzku jest to przykre...
1986
Czas wyciągnąć z szuflady "Drugie życia tchnienie". R.I.P.
TomaszuLRY
RIP
Rakim
Ale fatalne wieści. Jeden z lepszych Polskich MC. Może mało znany wśród młodych, ale dla starszego pokolenia na bank
19:40 28
Dopiero co w Filmie występował y
FRU
To dla tych, którzy są o wiele wyżej niż górze. I to chyba wystarczy, bo co tu więcej napisać można jak nie to. V. E. T. O. Nigdy w zapomnienie!
FRU
To dla tych, którzy są o wiele wyżej niż na górze. Dymem się odurze, rozmyslania. Reflekcja, ludzie warci pamiętania. Chylę glowe, hołd oddania. Taki powinien być człowiek.
JJ
Smutna wiadomość dotarła do mnie, Radoskór jeden z lepszych raperów z Polski kiedyś WYP3 później V.E.T.O. z Pękiem nagrali wspólnie 4 albumy ostatni w 2014 szkoda tylko że nie Radoskór nie nagrał swojego solo za życia.Niech Spoczywa w Pokoju.
Krk
Kawałek kamień zielony, mega przekaż ucieczka tamtego pokolenia do świata spokoju pełnego miłości i zrozumienia. Kto słuchał ten wie co jest 5! Pozdro

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>