Białas i White 2115 "Diamentowy Las" - odsłuch albumu, komentarze i... rekord SBM

No i jest. Po kilku godzinach od zapowiedzi dostajemy blockbuster od gwiazd dwóch pokolenia SBM'u. Jak się okazuje - album spotkał się z rekordowo dużym startowym zainteresowaniem, znikło już prawie całe 10 000 nakładu fizycznego.

Pełne szczegóły albumu, preorder oraz tracklistę znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

"Równo 9 godzin temu poinformowaliśmy czym tak naprawdę jest ten tajemniczy projekt. Sama informacja wystarczyła, abyście wykupili ponad 97% nakładu wersji fizycznej albumu Białasa i White’a, co stanowi absolutny rekord w historii naszej działalności. Cała płyta właśnie pojawiła się we wszystkich serwisach streamingowych oraz na naszym kanale na YouTube. To nie wszystko, co dla was przygotowaliśmy. Rozpoczynamy święto ogródka!" - pisze wytwórnia.

Jak natomiast ten projekt komentują sami raperzy?

Białas: "Ustawiliśmy się do studia na jedną sesję (tak, to ta z której zdjęcie wytropiliście na instagramie SBM) i nie mieliśmy w planach tworzenia wspólnego albumu, ale bawiliśmy się tak dobrze, że nim się zorientowaliśmy był już gotowy. To zdecydowanie inny projekt niż moje solowe płyty i to z perspektywy twórcy podoba mi się najbardziej, odlecieliśmy."

White 2115: "Ja pi**dolę, nagrałem płytę z Białasem. Nawet nie wiem kiedy to się stało, od pierwszej sesji 2 miesiące temu aż do dziś kiedy możemy pokazać wam ten album w całości. Tworzenie go było zajebistą zabawą i pewnie dlatego udało nam się go dopracować tak szybko."

Białas i White: "Nasze korzenie są w bagnie, wbite w ziemię na której nic wartego uwagi nie miało prawa wyrosnąć. A jednak, małymi krokami zmienialiśmy zastane warunki, nawoziliśmy nieurodzajną ziemię marzeniami, aż naszym oczom ukazał się tytułowy Diamentowy Las. To metafora tego, co nas połączyło i łączy do dziś.
Nie ma ziemi której nie da się zrewitalizować. Zresztą właśnie to zrobiliśmy, wspólnie z Wami. Jesteśmy partnerami w tej zbrodni przeciwko przeciętności na szynach.
Bawcie się dobrze przy odsłuchu i idźcie zmieniać to co da się zmienić, na resztę szkoda czasu.
Białas & White - Diamentowy Las"

Odsłuch całości na playliście poniżej.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

nigga69
Winni Inni Masakrycznie to psuje ten refren

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>