RZA wraca po 13 latach z nowym albumem - mamy pierwszy singiel!

W niedawnym Verzuz pomiędzy Method Manem i Redmanem pojawiło się wielu niespodziewanych gości takich jak RZA, Cappadonna czy Keith Murray. Ten pierwszy nie tylko wystąpił u boku swojego kolegi z grupy, ale korzystając z okazji zapowiedział, że przerywa 13 letnią przerwę i pracuje nad nowym solowym projektem z DJ Scratchem.

Nie rzucając słów nad wiatr kilka dni później raper wypuścił pierwszy singiel z albumu, który ma nosić nazwę "Digital Potions" i ukazać ma się jeszcze w tym roku, jednak dokładna data nie jest znana. Pierwszy singiel nosi nazwę "Pugilism" i został nagrany jako Bobby Digital,czyli pod alter ego RZA, pod którym nagrywa od 1998 roku. Przypominamy, że ostatni solowy album rapera "Digi Snacks" ukazał się 13 lat temu.

XY
Rza aka Bobby Digital i Dj Scratch ciekawe co z tego wyjdzie jak na pierwszy raz jest jak zawsze zajebiście, nigdy osobiście nie zawiodłem się na produkcjach Rza.
Adam Kołodziejczyk

RZA na solówkach nie jest tak mocny jak na Wu-Tangach imho. No i ja osobiście wolę go w wydaniu RZA niż Bobby Digital :)

XY
Ależ wiadomo rzecz gustu ja osobiście biorę wszystko co wychodzi spod znaku Wu Tang a to nie tylko Rza ale też Sunz Of Man Killarmy itp. a jest tego od groma ale to już inny temat.
Shaolin Masta
Napewno Dj skrecz zrobił bit ale czy współpracuje z Rza nad tym projektem szerzej zobaczymy. Taka ciekawostka wu tanga mieliśmy już okazję usłyszeć na bicie skrzecza whatch yo mouth promowało 8diagrams ale ostatecznie nie weszło...szkoda dobre jest
Shaolin Masta
Zapomniałem dopisać Wu-tang Forever !!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>