Ghostface Killah "Robiąc pierwsze Wu, wiedzieliśmy, że mamy w rękach coś gorącego" - videowywiad (Hip Hop Kemp 2015)

Hip Hop Kemp 2015 - z mojej perspektywy najbardziej epicko zamknięty Kemp ze wszystkich, na kórych byłem - nie dość, że na totalnym spontanie dorwaliśmy na 15-minutowy wywiad producenta Jay-Z czy Camp Lo Ski Beatza, to jeszcze Popkillerowo przepytaliśmy legendarnego żołnierza Wu-Tang Clan. Kiedy weszliśmy do garderoby, usłyszeliśmy, że mamy 3 minuty... i w tym momencie zaczęło się odliczanie.

W sumie udało nam się pogadać przed kamerą symboliczne 5 minut, w ciągu których Tony Starks opowiedział m.in. o miłości do muzyki soul, pracach nad płytą "36 Seasons", jak poznał MF Dooma, o płycie z Killah Priestem, a także sesjach nagraniowych klasycznego debiutu Wu-Tang "Enter The Wu-Tang: 36 Chambers" z 1993 roku. Niezwykle kreatywny w ostatnim czasie Killah zdradził też, jakich płyt możemy się spodziewać od niego w najbliższych miesiącach i podał przybliżone daty premiery.

Pytań mieliśmy dużo więcej, ale w ograniczonym czasie udało nam się dopytać tylko o kilka kwestii. Drugie tyle spędziliśmy jednak gadając z Ghostem i ekipą i obserwując, jak próbują zgadnąć postacie na mojej bluzie... Sam Ghost okazał się zaskakująco sympatycznym gościem i na wyjściu z garderoby dał nam na drogę zimnego browara. Sprawdzajcie zapis video rozmowy pod spodem.

Wielkie dzięki za pomoc w realizacji wywiadu dla Jarosława "JSDK" Kostrzewy!

Rozmowa: Marcin Natali, Maciej Wojszkun
Tłumaczenie: Marcin Natali
Zdjęcia: Jarosław Kostrzewa
Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPClips)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>