Pobyt Vixena w szpitalu okazał się... akcją promocyjną

video
dodano: 2021-03-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niedawno pisaliśmy wam, że Vixen trafił do szpitala, a jego stan zdrowia miał być dosyć poważny. Wczoraj okazało się, że informacja stanowiła jedynie element promocji jego nowej płyty "Nove Serce".

"Granica między filmem, a rzeczywistością jest ledwo widoczna, szczególnie w sieci... Często film rozpoczyna się bez jakichkolwiek zapowiedzi i wyjaśnień w głowie twórcy, a scenariusz pisze życie codzienne. Pojawiają się pytania co i kto rzeczywiście jest rzeczywiste. Na co dzień oceniamy, co można, a czego nie... jeszcze. Robimy to i czujemy granicę dobrego smaku. Przekraczamy ją raz świadomie, a raz nieświadomie. Przyświeca nam myśl, że nova sztuka nie powinna mieć granic, bo często dopiero poza 'pudełkiem' norm znajduje się prawdziwa wartość. Akceptujemy ryzyko, wierzymy, że warto. Kochamy odkrywać to, co nieznane." - mówi opis pod filmem będącym prologiem kampanii promocyjnej nowej płyty.

Oprócz tego raper opublikował pierwszy singiel z płyty - "Nokia" z udziałem Opała na bicie Kontrabandza. Klipem do niego zajęła się ekipa 9Liter Filmy.

Tagi: 

s.
Do chuja z taką promocją... zaraz nekrologi se bedą pisać ze by głośniej było.... BTW kawałek spoko, opał jest kozak w chuj. PS Bywało się we Fraktalu nie raz :)
baRRap
Słaba akcja będą tak naprawdę zwieńczeniem "kariery"...
polski rap gówno
akcja tak chujowa jak ta solara kiedys o depresji

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>