Playboi Carti zapowiada nowy album!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-03-11 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Playboi Carti pod koniec zeszłego roku wydał długo wyczekiwane "Whole Lotta Red". Najnowszy wpis rapera na social mediach wskazuje, że na jego następny krążek nie będziemy musieli czekać tak długo.

"Wrzućmy ten nowy album. Jeszcze nie skończyłem." - piszę tajemniczo raper.

Dużo fanów twierdzi, że chodzi o wersję deluxe "Whole Lotta Red", ponieważ takie formy wydawnictwa są ostatnio bardzo popularne. Tak naprawdę nie wiadomo, co szykuje raper. Pozostaje jedynie czekać na więcej szczegółów.

Tagi: 

of course me SGP vamp money
Whole Lotta Red kozak ale to nie jest muzyka dla wszystkich i dziwnie ten wpis wygląda między innymi jakie wstawiacie, nie pasuję. Tak samo wydaje mi się że słuchacz np. młodych wilczków Carti się nie zajara. Kiedyś chciałem żeby było tu więcej o USA ale z drugiej strony jaki to ma sens żeby popkiller był drugim hiphoplately skoro jest hiphoplately, xxlmag i wiele innych. Kiedyś było nawet ok, jakoś w 2013 teraz dużo gorzej ale to nie tyle wina portalu co pl ,,sceny''.
X
Ty piszesz że Whole Lotta Red kozak Ok dla mnie Kozak: Dj Muggs The Black Goat - Dies Occidendum, Dj Muggs & Rome Streetz - Death & The Magician, Akhenaton & Napoleon Da Legend - The Whole In My Heart Pt. 1, Myka 9 & Profound - Nine Clouds, Slaine - The Things We Can’t Forgive, Pseudo Intellectuals - Only Built For Food And Drinks tego na Popkiller nie prezentują jako nowości ich strata.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>