Szymi Szyms siódmym Młodym Wilkiem Popkillera 8!

wydarzenie
dodano: 2021-03-05 17:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Szymi Szyms ('96) - bezkompromisowy styl z pazurem i wzorcowa podziemna droga w starym stylu. Szymi nagrywa rap od 11 lat, a przebijał się stopniowo, co w ubiegłym roku doprowadziło go do legalnego debiutu w barwach QueQuality. Reprezentując ekipę indahouse wciąż stawia jednak na undergroundowy sznyt i klasycznie hip-hopową zajawkę, a charakter jego muzyki się nie zmienił - mieszkając w Koszalinie niezmiennie obraca się wśród "samych swoich".

W jego rapie słychać wyrobiony warsztat, pewny wokal i elastyczne flow, ale też codzienny real-talk. W warstwie tekstowej porusza tematy życiowe, osobiste czy emocjonalne, nie stroniąc od bangerów nasyconych nawiązaniami do anime. Nawet gdy osadza się w bardziej trapowej stylistyce to wciąż dysponuje klasycznie wyszlifowanym warsztatem i pakietem umiejętności oraz charyzmą, dzięki której wbija na bity jak po swoje.

Jego ksywka w podziemiu przewijała się przez kilka lat, przez chwilę pojawiał się na kanale SBM, potem ze wsparciem HHNS namieszał "Yakuzą" nagraną w duecie z Osaką, aż trafił do QQ, gdzie ukazał się jego debiut "Tokio Hotel". Jak sam mówi - debiut przytłumiony trochę przez pandemię, gdzie nie pokazał jeszcze maksimum możliwości. W ten rok wchodzi znów głodny, zwarty i gotowy. A my czekamy na efekty.

PREORDER PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 8

Video: Kuba Kokot, Kacper Bartecki

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam, UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Anonim
No i git. Dajcie jeszcze lil nigme a będzie kox.
Niestety
Generyczne
HH Fanatyk 1973
No i do Kary, Hodaka dochodzi teraz Szymi Szyms ciekawe co dalej. Na razie ta trójka wchodzi mi w ucho.
Trap
Ok boomer
15Rachel
Polecam jego ziomala,Osakę
s.
Dobry gość, TDML zajebiste! Można bez torby guci na trripa wypierdolić :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>