Devin The Dude z nowym albumem - dużo uśmiechu na mroźną zimę!

Prawda, że w obecnej zimowej aurze dobrze zrobi trochę pozytywnych wibracji i muzycznego uśmiechu? Najbardziej wyluzowany człowiek w Teksasie, czyli legendarny Devin The Dude ma na to receptę - nowy album, jedenasty w karierze! "Soulful Distance" to recepta na społeczny dystans i porcja swojskiego vibe'u pełnego humoru i normalności.

Przypomina o tym już singlowy "To Each Is Own" - w końcu ilu raperów nawinie w 2021 roku o tym, że kupowanie drogich ciuchów czy twarde gangsterskie życie to coś, co totalnie ich nie kręci. Welcome back Devin!

Odsłuch całego albumu na streamingach, poniżej wspomniany singiel oraz utwór ze Slim Thugiem i Scarface'em - a pod nimi przypominamy nasz wywiad z Devinem z Hip Hop Kempu 2009:

Tagi: 

polski rap gówno
devin na wiecznym propsie, będzie do czego dzisiaj blanta spalić
HH Fanatyk 1973
Welcome Back Devin The Dude, ale wracając do tego wywiadu z 2009 r. na HH Kempie, zajebisty wywiad aż trudno uwierzyć że mija już 12 lat od tego wywiadu a nigdy nie było tam życie.
s.
Dobre info, trzeba będzie sprawdzić płytę. Co do kempa 2009 to planowałem chwilową drzemkę przed koncertem Devina..... i chuj... obudziłem się na ostatni kawałek... Ostatnio jak był to też poł koncertu ominąłem.. :/
FRU
tytulowy numer soulful distance zastapil mi What A Job! Oskar za dobór bitu I w ogole Dude

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>