Single dekady: Devin The Dude "Lacville 79"

dodano: 2011-02-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


Devin The Dude - Lacville '79 (2002)

Dlaczego: "Hoes be trippin on Devin, Devin don't be trippin on hoes". "Smokin weed, feelin fine, in my Lacville 79". Bo takiej porcji pozytywnego nastawienia do życia jak pan Copeland nie ma chyba nikt a historia o wymarzonym Cadillacu urzeka przy każdym odsłuchu, będąc zarazem jednym z trzech klipów, które Devin zrobił w życiu.


Anonim
w singlach dekady mogło by sie znaleźć jeszcze spokojnie "Would Ya" i obowiązkowo "Anythang":) chociaz Lacville '79 to też jest naprawdę świetny numer. Fajnie, że znalazło tu się coś od Devina.
Anonim
uwielbiam ten kawałek!
Anonim
A ja tak z innej beczki,czy jest jeszcze szansa żebyście wrzucili tu Peel Motyff-Nie jest tak żle? wiem że trochę za póżno,ale to co zaległe też moglibyście dać:Pozdro
Lis Łdz
Dobra, dobra 1/3 lutego minęła a dopiero 2002 rok mamy radze się sprężyc i puszczać prawdziwe bangery ;) bo większość nie zachwyca (jeśli chodzi o zagranice oczywiście) chyba że coś przeoczyłem i rozszerzyliście single dekady do marca, to najmocniej przepraszam.
Anonim
Tak zapytam, kiedy możemy sie spodziewać materiału wideo z Reno?
Anonim
podbijam o Reno a co do kawalka to pełen chillout
Anonim
Czekam na "Without me".
Anonim
O kurwa. Zajebisty kawałek. Nie liczyłem nawet że tu sie to pojawi. Pamiętam devina z tym kawałkiem na hip hop kempie. Miazga!!!
Paweł
nie słyszałem kawałka z większą ilością pozytywnej energii jak mam zły humor to sobie go puszczam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>