Peja zapowiada nową EP-kę i odpala specjalne wydarzenie

dodano: 2021-01-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niektórzy raperzy robią przerwy wydawnicze, ale duet Peja - Magiera nigdy nie odpoczywa. Poznański MC na swoich social mediach zapowiedział nowe wydawnictwo oraz ujawnił jego datę premiery wraz z okładką. Uruchomił również specjalne wydarzenie na Facebooku na którym można śledzić wszystkie wiadomości związane z EP-ką.

"Już 26/03/21 upuszczamy dla Was świeżutką EP-kę! Pierwsi goście podsyłają zwrotki, więc i gospodarz bierze się do roboty. Magiera stworzył wspaniałe pole bitwy. Wracam z tarczą! Ricardo. Dla powszechnej mobilizacji utworzyliśmy Wydarzenie, które zobowiązuje do terminowego wykonania roboty. Was zachęcamy do wzięcia udziału w Wydarzeniu celem podglądu postępów nad krążkiem." - pisze Peja na swoich social mediach, załączając również specjalne wydarzenie dotyczące EP-ki na swoim Facebooku, do którego link znajdziecie tutaj.

Peja nie zwalnia tempa, pomimo tego że w zeszłym roku wydał aż trzy krążki. O ich powstawaniu i nie tylko możecie posłuchać w naszym wywiadzie przeprowadzonym przez Hirka Wronę, który znajdziecie poniżej.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Anonim
Jak to nawinął Chada"na lamusach się zarabia", i Rychu robi to mistrzowsko. Parę kawałków, jakiś limit plus wlepy czy inne gówna i kasa się kręci.
b.a.w
Sprzedał się, nagle obudził sie i po 3 albumy w rok. Tt nie z zajawki tylko dlatego ze nie ma kasy z koncertow to trzeba nadrobić. Jak ktos chce wmowic, ze jest inaczej to niech da sobie spokoj. Wiem jak jest i nawet nie wracam tu sprawdzic czy ktos mi odpisał.
HH Fanatyk 1973
Ciekawe jacy goście będą ma epce fajnie było usłyszeć gości z Stanów jak na poprzedniej epce.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>