Pharoahe Monch - wywiad: o "Simon Says", astmie, nowej płycie th1rt3en

Y'all know the name... Pharoahe fuckin Monch, ain't a damn thing changed! Jeden z najlepszych tekściarzy i najbardziej stylowych graczy w historii. Autor "Simon Says" po blisko 7 latach wrócił z nowym albumem, wydanym w miniony piątek jako th1rt3en "A Magnificent Day For An Exorcism". A my mamy dla Was jedyny polski wywiad, zrealizowany przy okazji koncertowej wizyty Moncha w Warszawie! Wywiad, który udało nam się zrobić po 10 latach i 4 próbach, o czym opowiadaliśmy Wam w specjalnym felietonie.

O czym porozmawialiśmy z Pharoahem? O przejściach prawnych przy premierze "Internal Affairs", o zawieszeniu między undergroundem i mainstreamem, o udziale w "The Anthem" u boku Eminema czy KRS-One'a i ponadczasowości "Simon Says", graniu tras z Keyonem Harroldem a także właśnie o nowym rap-rockowym materiale z grupą th1rt3en. Opowiedział też jak radzi sobie z astmą, która utrudnia mu koncertowy styl życia.

Rozmowa: Mateusz Natali
Montaż: Radek Rutkowski / Marcin Natali
Tłumaczenie: Maciej Wojszkun
Zdjęcie w miniaturce: Young Sandi

Tagi: 

Koles
A co on taka gwiazda ze 4 razy trzeba bylo go prosic o wywiad ? Droga redakcjo prosze odpisac :)
HH Fanatyk 1973
Pharoahe Monch i Organized Konfusion wszystko co wychodzi z pod ich ręki biorę w ciemno, szkoda tylko że jako Organized Konfusion nie nagrywają już może kiedyś ale wywiad jak zresztą zajebisty jak zawsze.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>