Eminem wskazuje swoich ulubionych obecnie raperów

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-07 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 22)

Eminem wydał ostatnio rozszerzoną wersję albumu "Music to Be Murdered By". Z tej okazji raper udzielił wywiadu u Zane'a Lowe'a, w którym zdradził czemu złota era lat 90 jest jego ulubionym okresem oraz wskazał swoich ulubionych MC, młodszych od siebie.

"Wiele młodych nie rozumie hip-hopu z okresu jego powstawania, 'dzieciństwa'. Wszyscy uważają, że ten moment,w którym słuchali i tworzyli hip-hop był tym najlepszym. Tak jest i ze mną. Uważam, że złota era była najlepsza, ponieważ była dla mnie taka nowa. Wcześniej nikt tak nie tworzył muzyki. Mnóstwo ludzi mówiło, że nic z niej nie będzie, że nie przetrwa. Teraz jesteśmy tutaj, 40 lat później i trwamy dalej. To szaleństwo. Do tego jest to najpopularniejszy gatunek muzyczny." - mówi Em.

Później wskazał swoich ulubionych aktywnych obecnie MC. Wśród nich znaleźli się J. Cole, Lil Wayne, Kendrick Lamar i Joyner Lucas.

Pełen wywiad możecie obejrzeć poniżej.

Tagi: 

15Rachel
Lil Wayne młody? Eminem niech nie przesadza
Banan
Młody, obiecujący, perspektywiczny.
Młodych?
Wszyscy są po 30stce, Weezy zaraz skończy 40 lat, więc określenie "młodzi" raperzy coś tutaj nie pasuje. Może "młodsi" albo "młodzi dorośli"?
Anonim
Słowo klucz "młodszych" tak dla przypomnienia jak byś nie doczytał
polski rap gówno
niech sie typ od jay z uczy i jakiś bangerek odpali, bo ma dupe spiętą.
Real HH 90
Kolego to się spóźniłeś się z tym newsem jak ja odp na news twój Czy przepychanki Snoop Dogga i Eminema przerodzą się w beef? to żesz kurwa nie opublikowałeś mego newsa a tam napisałem to co tutaj opisałeś co to kurwa jest cenzura jakaś że ty redaktorku od siedmiu boleści nie publilkujesz wszystkich komentarzy wiem że nie można tutaj każdego jechać obrażać ale tutaj nikogo nie obrażam czy coś w tym stylu ale i tak moje niektóre komentarze nie są tu wystawianie czyżby kurwa Popkiller zmienił się w portal z cenzurą kiedyś to jak kurwa robiłem komentarz do jakiegoś newsa to było to jakoś wystawiane a teraz co trzeci kurwa jest co za kurwa śmieszna wiocha i cenzura to już na innych portalach są wstawiane komentarze różne a tutaj jest taki kurwa zapłon że prędzej pół litra szybciej się wypije niż doczekam się wstawienia mojego autorstwa czy też innego co za wstyd albo system macie do dupy albo nie każdemu to się podoba ci piszą tu ludzie tak jak np temu panu co tak tutaj się rozpisał na temat Eminema.
Anonim
Jak jesteś łbem co nie umie pisać normalnie bez bluzgów to czego oczekujesz
Rakim
Jak nie potrafisz pisać po polsku, to nic dziwnego, że usuwają. Jakiś poziom pisowni powinien być.
S.
O hip-hopie trochę wiesz, nie zaprzeczam... ale... "do chuja waclawa, polskiego szkole nie miałeś!!??"
Tomasz
Twoje komentarze powinny być opatrzone " * " z dopiskiem - "wyrazy niepotrzebne skreślić". Popkiller mógłby nawet utworzyć osobny dział z takimi rapowymi łamigłówkami Twojego autorstwa.
Pani od polskiego
Przeanalizowaliśmy dziś Twoją wypowiedź z dzieciakami z 4b. Wyszło nam coś takiego: Kolego, To Się! Spóźniłeś się z tym newsem jak ja. Odp na news Twój. "Czy przepychanki Snoop Dogga i Eminema przerodzą się w beef?" To żesz kurwa. Nie opublikowałeś mego newsa, a tam... Napisałem - to co... Tutaj opisałeś: "Co to kurwa jest cenzura jakaś". Że ty, redaktorku od siedmiu. Boleści nie publilkujesz wszystkich. Komentarzy wiem że nie. Można tutaj każdego jechać! Obrażać! Ale tutaj nikogo nie obrażam czy...? Coś w tym stylu...? Ale i tak moje niektóre komentarze nie są tu wystawianie, czyżby kurwa? Popkiller zmienił się w portal. Z cenzurą kiedyś to jak kurwa robiłem komentarz. Do jakiegoś newsa to było. To jakoś wystawiane a teraz co trzeci. Kurwa, jest co za kurwa śmieszna! Wiocha... I cenzura, to już na innych portalach. Są wstawiane komentarze różne; a tutaj jest taki kurwa zapłon. Że prędzej pół litra szybciej się wypije niż doczekam się wstawienia. Mojego autorstwa, czy też innego, co za wstyd! Albo system macie do dupy, albo nie każdemu. To się podoba! Ci piszą tu ludzie, tak jak np.: "Temu panu, co tak tutaj się rozpisał na temat Eminema".
Anonim
Nauczysz się poprawnie wypowiadać będą udostępniane wszystkie to że zmieniłeś nick nie sprawia że nagle stałeś się anonimowy
Moderator
Skoro modyfikujecie artykuły na podstawie komentarzy, to zajmijcie się jeszcze tym fragmentem. Brzmi jak coś z Google Translate: "Uważam, że złota era była najlepsza, ponieważ była dla mnie taka nowa. Wcześniej nikt tak nie tworzył muzyki. Mnóstwo ludzi mówiło, że nic niej nie będzie, że nie przetrwa." Nie lepiej brzmi "Uważam, że złota era była najlepsza, ponieważ była dla mnie czymś nowym. Wcześniej nikt tak nie tworzył muzyki. Mnóstwo ludzi mówiło, że nic Z (!) niej nie będzie, że nie przetrwa."
GRUBY
Straszna bieda co wymienił...
Anonim
Weezy GOAT a Ty mówisz że bieda, przyznaj, dla ciebie pewnie płyta dekady to jakiś pede albo inny kciuk.
Anonim
Biedę masz w głowie chłopaku
s.
Myślałem, że wymieni snoopa :)
Noreaga
Najpopularniejszy jest hip pop nie hip hop.
Artur
Autor tego newsa nie ogladal wywiadu ,nie umie angielskiego lub szuka kliknięć. Tresc tego newsa jest wyssana z palca.On tutaj wogole nie wymienia swoich ulubionych raperów ani młodych ani starych mowi tylko o tym ze gdy rapuje to stara się być najlepszy ale nie tylko on tak ma bo inni też chca być najlepsi i wymienił tylko kilka przykładów i tyle. Drugi przykład został już słusznie przetłumaczony przez kolegę powyżej. Redakcja powinna się brać za takich newsmanow bo aż sie czytać nie chce nie dość że zle prztlumaczone to jeszcze kompletnie przeinaczone.Tutaj poprostu 2 kolesi rozmawia z pasją o hip hopie .Potem się dziwić ze sypie się lawina głupich komentarzy.Zywy przyklad na to co się dzieje z dzisiejszym światem ,prawda leży na tacy ale nikt jej nie widzi bo każdy sie sugeruje nagłówkiem
Real HH 90
No i tu się zgadzam z tobą Artur autor tego newsa jest takim znawcą rapu jak z tymka raper , weź gościu zajmij się czym innym daj pisać innym ludziom którzy znają się na rzeczy jak Mateusz i jego brat Pozdro autora nie Pozdro.
Klozet3000
Snoop to tylko hejter i zazdrośnik i on nic nie zrobił sławnego w tej dekadzie,a Em się także stara by jego piosenki wpadały w ucho.a on by było. On to MEME!;)
Zosia
O czym wy tu pi...olicie, co to za strona?!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>