Miły ATZ, Marceli Bober i Miroff startują ze wspólnym projektem - "LOWPASS"

Młody Wilk zeszłej edycji po wydaniu debiutanckiego "Czarnego Swingu" miał ruszyć w trasę koncertową, która została szybko przerwana z powodu pandemii. Raper z tego powodu skupił się na dalszym tworzeniu, co zaowoowału projektem LOWPASS stworzonym wspólnie z Marcelim Boberem, Miroffem i Wują HZG. Przedwczoraj otrzymaliśmy pierwszy jego singiel zatytułowany "JESTEŚ BYDŁEM" z gościnnym udziałem Silesa.

"Na początku roku wydawało nam się, że 2020 tak samo jak ten projekt będzie czymś zupełnie innym. Zaczęło się od kilku spontanicznych numerów napisanych na kolanie w składzie Miły ATZ, Marceli Bober i Miroff. Po czasie do składu dołączył basista Paweł Stachowiak aka Wuja HZG i mocno zmienił bieg wydarzeń. Bitowe loop'y zaczęły zamieniać się w angażujące, muzyczne kompozycje. Zarys bitu i tekstu do numeru "jesteś bydłem" powstał w pociągu powrotnym z Katowic do Warszawy po pierwszym koncercie Czarny Swing Tour. Bieżąca sytuacja polityczna nie miała wpływu na treść a mimo tego jest jak najbardziej adekwatna i może wprowadzić słuchacza w inną perspektywę. Make love, not war." - mówi opis pod pierwszym singlem zespołu.

Niezatytułowana jeszcze płyta nowego zespołu ukaże się nakładem Def Jam Poland. Klipem do numeru "JESTEŚ BYDŁEM" zajął się Maciej Pieczykolan.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

LOWPASS — JESTEŚ BYDŁEM feat. Siles

reklama
s.
Płyta ATZta zajebiscie siada. Fajnie połączył wyspy z Polską. Ten projekt też się ciekawie zapowiada.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>