Co szykują Kali i Major SPZ?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-30 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zarówno Kali, jak i Major SPZ wstawili na swoje kanały youtubowe identyczne, tajemnicze filmiki. W ich tle słyszymy wycinki różnych komunikatów rządu dotyczących pandemii czy ostatnich protestów, a one same przedstawiają fragmenty owych protestów oraz zestawienie Jarosława Kaczyńskiego z Wojciechem Jaruzelskim. Oba zapisy video podsumowuje tajemnicze słowo "HUCPA". Co zapowiadają?

Jak zapowiedział Major wczoraj w studiu RapNews, otrzymamy wspólny projekt obu panów, a więcej szczegółów poznamy na dniach. Bardzo możliwe, że będzie on dotyczył obecnej sytuacji i szeroko komentował mijający rok, który tak bardzo różni się od poprzednich. Słowo "HUCPA" natomiast oznacza oszustwo lub bezczelność, co łącznie z przekazem Kaliego w jego hot16, może oznaczać, że nadchodząca kooperacja będzie miała ostry antysystemowy charakter. Zresztą sam Major przyznał, że za tym słowem kryje się pewna ideologia.

Pomijając filmiki, pierwsze sygnały, że możemy otrzymać od duetu poważniejszą kooperację pojawiły się we wrześniu, kiedy na facebookowej grupie Kaliego opublikowano zdjęcie samochodu otagowanego napisem "GM SPZ". Możecie go zobaczyć pod filmem, screen wzięliśmy z grupki Lil Konona, Straight Outta Konon.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>