Arrested Development z nowym albumem "Don't Fight Your Demons" - odsłuch i teledysk

Powoli zbliżający się do 30-lecia (!) swojego klasycznego debiutanckiego albumu "3 Years, 5 Months and 2 Days in the Life Of..." Arrested Development nie zwalniają tempa i zaskakują świeżutkim albumem, pierwszym od wydanego w 2018 roku "Craft & Optics". Składające się z 16 utworów "Don't Fight Your Demons" to esencja stylu legendarnej ekipy z Atlanty, a także pierwszy krążek zespołu od czasu odejścia ich duchowego przywódcy Baba Oje pod koniec października 2018 roku.

Jeśli lubicie energiczny, pozytywny, świadomy hip-hop pełen melodii, żywych instrumentów i zgrabnie przeplatający rap ze śpiewem, nie szukajcie dalej, trafiliście w dziesiątkę! Odsłuch albumu oraz teledysk do singla "Becoming" w rozwinięciu.

Album dostępny oczywiście na wszystkich platformach streamingowych - pod spodem odsłuch z oficjalnego bandcampa zespołu, a także wspomniany klip "Becoming".

ARRESTED DEVELOPMENT - BECOMING (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Przypominamy też nasz popkillerowy videowywiad z zespołem, nakręcony po ich wyśmienitym koncercie w warszawskiej Progresji pod koniec roku 2017:

Arrested Development - interview - Spike Lee, evolution of Southern hip-hop (Popkiller.pl)

ARRESTED DEVELOPMENT - BECOMING (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Good
Good music!
jfanoaebguoaeg
bardzo mi sie to podoba! Możecie polecic jeszcze cos w takim stylu? W ogole przypomina mi sie tu bill cosby show ktory ogladalem z niemczech za szczeniaka. jaranko <3

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>