Liber wspomina scenę hip-hopową sprzed 15 lat - singiel "Olo!"

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-10-16 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Liber to jeden z tych przedstawicieli hip-hopu, którzy w zeszłej dekadzie zostali ochrzczeni jako ci tworzący "hip-hopolo". Do klimatu tamtych czasów raper powrócił w nowym singlu „Olo!”, utrzymanym w luźnym, satyrycznym stylu, w którym opowiada o tym jak scena wyglądała 15 lat temu z jego perspektywy.

"Olo!" wyprodukował DJ Zel, który jest odpowiedzialny za m.in. popularne "Skarby" z debiutanckiego "Bógmachera". Numer wraca wspomnieniami 15 lat wstecz, w którym Liber prowadzi rozmowę z wyimaginowanym kolegą ze szkolnych lat, Olkiem. Rozmowa staje się satyrycznym komentarzem do wydarzeń tamtej epoki, naznaczonej hejtem i konfliktami. Przy tej okazji Liber zadaje także pytanie o współczesną rap scenę - jaki jest „ten dzisiejszy hip-hop, Olo?”

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Liber - Olo! (prod. DJ Zel)

Tagi: 

Ancyś
Dobry numer. Miazga dla tych dzisiejszych leszczy.
s.
Śmieszne a zarazem smutne i prawdziwe jest to, że taki liber może rozliczać obecnych "raperków".... PS. ogólnie nie najgorsze ale drugi raz nie włącze ;)
polski rap gówno
niech te popowe popierdółki sobie już spokój dadzą, kiedyś mieli talent a potem poszli w hiphopolo i niech już nie wracają łaki. siebie warci razem z hemingejem i całą resztą homoseksualnych raperów co robią pop i disco polo i pchają się do tej kultury na krzywy ryj
Anonim
Liber kozaczek, Mezo jakby teraz zaczynał to by miał fame na poziomie quebo. Nie zmienia to faktu że to słabe ale cóż martyniuk cham też jest słaby a fame ma.
A
Słucham rapu już ponad 20 lat, zawsze tylko polski rap i szczerze wole dawny ascetoholix niż dziś tych śpiewających raperów. Dobry rapie wróć
Real HH 90
Co do Libera i Mezo jak i całej tej otoczki hiphopolo kiedyś jechali tych gości a teraz co wychodzi to wiadomo jeszcze większe gówno połączone z marnym stękaniem jaki k...wa rap są nieliczne wyjątki ale jest mało bo to co teraz wyprawia się to samo gówno przez duże G dlatego wolę takiego Libera czy Mezo a nawet Owal EmceDwa niż to gówno w stylu Hellfield, Kubańczyk,Bandura,White 2115 czy też Blacha chociaż słucham teraz więcej dobrej muzy a jeżeli chodzi o rap to tylko Stany w szczególności Underground lat 90 tzn Brooklyn,Bronx,Queens, ogólnie cały Nowy York i nie tylko np. Sho -Nuf, Roughneck Soldiers, Amar, Gauge The Mental Murdera, Mr.Voodoo(Natural Elements), Dysfunkshunal Familee, Finsta Bundy, Mad Vibes, albo też The Mischievous LQ And The Mad Mischief Crew ja się nie wychowałem się na polskim rapie bo nie od dziś to pokutuje że tylko polski rap ale to jest moje zdanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>