Popkillery 2020 - obejrzyj pełną re-transmisję gali!

fot. Young Sandi

Chwilę po gali Popkillery 2020 usunęliśmy zapis streamu, w który wkradły się problemy techniczne, by ponownie zmontować materiał i dostarczyć Wam relację w lepszej jakości. W ostatnich tygodniach publikowaliśmy stopniowo fragmenty przemówień, występy oraz wywiady zrealizowane na ściance - teraz mamy przyjemność opublikować pełne video z gali, która odbyła się 9 września w warszawskim Teatrze Capitol. Osobno opublikujemy Wam również video z przedgalowego studia, które wraz z ostatnimi wywiadami pojawi się na kanale PopkillerTV Plus.

Popkillery 2020 to wydarzenie, które przesunęło się o pół roku i odbyło w specjalnym rygorze sanitarnym oraz mocno limitowanej frekwencji… ale odbyło, co niezmiernie nas cieszy. Cieszy też obecność wielu znamienitych postaci rapowej sceny. Niesamowicie ogląda się tę multipokoleniową integrację, przełamywanie podziałów i czystą hip-hopową zajawkę. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w produkcję, dziękujemy partnerowi gali marce Bacardi, dziękujemy członkom gremium, wszystkim występującym, wręczającym, mediom relacjonującym wydarzenie i gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Dziękujemy też fanom, którzy oddali ponad 300 000 głosów i przyznali 18 statuetek - Popkillery to również Wasze nagrody!

Równocześnie z publikacją transmisji odsłaniamy Wam pełne wyniki głosowań - sprawdźcie jak wyglądały top 10 w poszczególnych kategoriach oraz jakie różnice dzieliły kolejne miejsca.

Sprawdź też: Popkillery 2020 - fotorelacja z gali i występów

Popkillery 2020 - fotorelacja zza kulis i z afterparty

Zdjęcia: Krzysztof Pruszyński, Krzysztof Dobosz, Maksymilian Grela, Maciej Pieczykolan, Kuba Kokot
Montaż: Maksymilian Grela
Rejestracja i mixmaster audio: Piotr Radzio

Popkillery 2020 - gala wręczenia nagród (pełna transmisja)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>