splash! gon‘ multiply: drugi weekend festivalu w 2021 roku!

Druga edycja splash! Festivalu w 2021 roku

splash! Fam, na początku chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie w ostatnich miesiącach! Pomimo światowej pandemii wyprzedaliście splash! Festival 2021 już w lipcu - i do tego po raz dziewiąty raz z rzędu! Wasza euforia i chęć podniesienia poprzeczki w przyszłym roku oraz ciągłe pytania o wejściówki sprawiły, że wpadliśmy na pewien pomysł: w ramach podziękowań za zaufanie odbijemy sobie tegoroczne lato w przyszłym roku podwójnie!

Dlatego w przyszłym roku świętować będziemy drugi splash! Festival w Ferropolis! Regularną edycję od 8. do 10. lipca ze wszystkimi do tej pory potwierdzonymi wykonawcami oraz dodatkową edycję od 15. do 17. lipca jako oddzielny, drugi splash!

Po tym jak pierwszy weekend został wyprzedany rok przed jego rozpoczęciem, udało nam się ściągnąć najbardziej rozchwytywanych artystów do Ferropolis również podczas drugiego weekendu. Pierwszych wykonawców wraz z ekskluzywnym headlinerem ujawnimy już wkrótce.

Sprzedaż karnetów w cenie 139,95 € (pierwsza faza) na weekend nr 2 ruszy już 2. września o godz. 10.00 na naszej oficjalnej stronie internetowej: www.splash-festival.de. Oczywiście możecie również przepisać swoje karnety z 2020 roku na drugą edycję.

Zapiszcie się już teraz do splashowego! newslettera (http://eepurl.com/hbDgiv) i nie przegapcie wczesnego dostępu do karnetów i żadnych informacji na temat line upu. Odpowiedź na najczęściej zadawane pytania odnajdziesz w festivalowym FAQu (https://splash-festival.de/de/info/festival-faq/).

Mamy nadzieję, że zobaczymy Was dwa razy na splash! Festivalu 2021!

splash! Festival 2021
8.-10. lipca 2021 (pierwszy weekend, WYPRZEDANY)
15.-17. lipca 2021 (drugi weekend)
Ferropolis (Niemcy)
splash-festival.de
#splashfestival

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>