GrubSon zaskakuje klipem z udziałem znanych polityków

dodano: 2020-08-14 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby" - pisze GrubSon i publikuje klip, w którym w zaskakujący sposób wykorzystane są materiały z udziałem m.in. najbardziej znanych polskich polityków, od lewej do prawej strony.

Oto pełne oświadczenie rapera:

"Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby. Gdzie, pomimo różnic w poglądach, jest miejsce na dialog i zrozumienie drugiej strony. Gdzie po wejściu na media społecznościowe, nie wyświetlają się tylko incydenty z udziałem policji, a hasztagi są używane do solidaryzowania się z ofiarami. Gdzie człowiek może żyć godnie, niezależnie od światopoglądu.
Wierzyć politykom, jakkolwiek naiwnie to brzmi. Wierzyć w to, że media są po to, by informować. Wyobraźcie to sobie. W 2020 roku wydaje się to wręcz niemożliwe.
Niezależnie od tego, na kogo głosowaliście, niezależnie od tego, jaką macie wizję Polski - pamiętajcie, że jest ona dobrem wspólnym. Pamiętajcie, że taki świat jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Nie dajcie się zaszczuć. Walczmy o to, co dobre dla nas wszystkich. Miłością, nie agresją. Z dumą przedstawiam Wam nowy klip do utworu #EMOTIKONY"

A niżej sam teledysk:

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

GRUBSON - EMOTIKONY (Official Video)

Tagi: 

Bujaka
"....Klip z udZiałem znanych polityków...." udział by był gdyby w nim wystapili podczas kręcenia, a to, że zostali powklejani do niego to raczej GRUBSON WYKORZYSTAŁ WIZERUNKI POLITYKÓW W KLIPIE Papka w hooy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>