WBW 2020 nie odbędzie się - w zamian za to specjalna bitwa

Organizatorzy WBW poinformowali, że w związku z obecną sytuacją nie odbędą się tegoroczne zmagania. W zamian za to czeka nas specjalna bitwa.

Na profilu WBW pojawiło się następujące oświadczenie:

"Rozważaliśmy przeróżne opcje i długo zwlekaliśmy z podjęciem decyzji ale ostatecznie jesteśmy zmuszeni odwołać WBW 2020! To była najtrudniejsza i najbardziej bolesna decyzja w siedemnastoletniej historii WBW :(

Obserwując sytuację w kraju i na świecie z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidywać że na jesieni wracać będę kolejne obostrzenia i w pierwszej kolejności dotyczyć one będą wszelkiej maści imprez, które obecnie najczęściej są wskazywane jako ogniska wirusa. W tej sytuacji nie podejmiemy się organizacji cyklu eliminacji odbywających się w kilku miastach, a radykalne zmiany formatu imprezy tylko po to żeby się odbyła nie mają większego sensu i nie wchodzą w grę. Także pas mistrza zostanie w rękach Koro na kolejny rok i pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku będzie mógł go bronić już w normalnych okolicznościach.

Dobra wiadomość jest tak że nie zamierzamy zostawić Was z niczym. W terminie w którym miał odbyć się finał 18 edycji WBW (ostatnia sobota listopada) planujemy zorganizować bitwę pt. Korona WBW z udziałem 8 zaproszonych zawodników, którzy odnosili sukcesy na poprzednich edycjach. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z fristajlowcami i wygląda na to że uda się zebrać bardzo solidną ekipę. Jeśli możliwe będzie wpuszczenie publiczności to bitwa odbędzie się w Proximie, a w przeciwnym razie całość zorganizujemy w profesjonalnym studiu filmowym i przeprowadzimy transmisję na WBWtv.

Co nas nie zabije to nas wzmocni..."

Tagi: 

wTF
co za fredzle, zrobcie bitwe nielegalna, ponoc walczycie z systemem. nie da sie? daj spokoj,

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>