White 2115 - osobisty singiel i błyskawicznie wyprzedany preorder!

White 2115 może być szczerze zadowolony z rozpoczęcia tego tygodnia. Reprezentant SBM Label zaprezentował nowy singiel z nadchodzącej płyty “Do zachodu słońca”, a limitowany preorder albumu wyprzedaje się w błyskawicznym tempie!

Słuchacze poznali tytuł oraz okładkę nowego krążka White’a 2115. Album “Do zachodu słońca” promują hitowe single “Morgan” i “Papieros”, a także opublikowane wczoraj “Krzyki na Blokach”, które wyraźnie różnią się od dwóch poprzednich premier rapera - to mocno osobisty utwór opowiadający o rodzinnych przejściach i problemach kryjących się za sukcesem.

Rozpoczął się także preorder płyty, w nakładzie limitowanym do 5000 sztuk, z czego, jak informował SBM Label, 3 tysiące egzemplarzy znalazło nabywców w ciągu zaledwie godziny - dziś za to wytwórnia napisała, że zeszła już całość, a dostępna jest tylko wersja standard. “Do zachodu słońca” to trzeci studyjny album White’a 2115, po bardzo dobrze przyjętym “Rockstarze” i “Młodym Księciu”. Obie płyty krótko po premierze pokryły się złotem, a “Rockstar” oprócz tego uzyskał także platynowe wyróżnienie. Raper ma na swoim koncie także diamentową płytę za singiel “California”, a jego kariera rozwija się tak szybko, że na liście osiągnięć z pewnością wkrótce pojawią się nowe pozycje.

Okładkę i opis albumu znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

White 2115 - Krzyki na Blokach

Real HH 90
Nic do tego kolesia nie mam ale jak mam to w zwyczaju to piszę ten kolo nie jest raperem przynajmniej dla mnie i to moje zdanie i nie wiem dlaczego tego kolesia nazywać można raperem?
AutoTuneGuwno
Nazywają go raperem i piszą o nim dlatego, że płaci im siano za promo, czego nie rozumiesz? Poza tym myślę, że zmiana nazwy na Rapkiller, będzie bardziej adekwantna do tego co tu się odp*****la.
Real HH 90
Ja wszystko rozumię człowieku ale nigdy nie zakceptuje tego kolesia jako rapera a po drugie nie słucham go więc nie wiem o co halo a po drugie jego karierka szybko się skończy i nikt o nim nie będzie pamiętał 5 minutowa zajawka jak każde g a po 3 dzieci słuchają g a nie prawdziwego rapu chociaż oni nie mają pojęcia o tym zapytaj się takiego dziecka kto to jest Guru z Gangstarr lub Wojtas z WYP3.
moly
Jego kariera miała skończyć się po Rockstar a jak widzisz nadal jest na scenie i dobrze się trzyma :)
Hahahah
Zapytaj dzieciaka,jak się prawidłowo pisze po Polsku.I na bank Ciebie zagną 10 latki.
Real HH 90
Bardzo śmieszny komentarz od hahahahaha ależ się uśmiałem z tego coś napisał żenada brak słów napisz jeszcze coś to pośmieję się jeszcze bardziej HAHAHAHAHA ŚMIECHU WARTE ŚMIECHU WARTE ŚMIECHU WARTE ŚMIECHU WARTE
Fan Łajta
Płyta zajebista poza tym white sam się określa jak Rockman więc nie rozumiem tego bólu dupy
zięba grzegorz
Jaki on rockman? Zestaw sobie go z Jimmy Hendrixem. Zwykłe diskopolo .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>