PRO8L3M przeznaczył 30 000 zł na wsparcie dzieci i młodzieży

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-16 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Piękny gest warszawskiego duetu. Oskar i Steez poinformowali wczoraj, że przeznaczyli 30 000 zł na cele statutowe Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci.

"Dzięki Waszej pomocy wspólnie wsparliśmy Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci kwotą 30.000 zł, która w całości zostanie przeznaczona na cele statutowe organizacji. Stowarzyszenie wspiera w rozwoju dzieciaki i młodzież, pokazując im, że nie są skazane na powielanie błędów swojego środowiska.
Na tym nie koniec naszej współpracy. Elo dzieciaki!" - czytamy na profilu PRO8L3Mu w opisie do widocznego powyżej zdjęcia.

Jest to ciąg dalszy informacji, którą duet opublikował w czerwcu. Wtedy mogliśmy przeczytać:

"Covid powoli odpuszcza, ale postanowiliśmy skorzystać z okazji i wspólnie z Wami zrobić coś dobrego dla organizacji, która jest bliska naszemu sercu - Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci. Jest to inicjatywa, która od ponad dwudziestu pięciu lat działa prospołecznie na rzecz dzieci i młodzieży. Stowarzyszenie przez działania prewencyjne i wyrównawcze pokazuje dzieciakom, że nie są skazane na powielanie błędów swojego środowiska. Że mogą wziąć odpowiedzialność za siebie, realizować marzenia lub po prostu prowadzić życie wolne od krat i uzależnień. Działalność organizacji jest bardzo szeroka, a więcej informacji możecie znaleźć na FB oraz pod tym linkiem: http://www.serduszko.org.pl/. My natomiast mamy dla Was limitowaną serię masek PRO8L3M Widmo, które możecie nabyć tutaj: https://tinyurl.com/yd6n8re5. Całkowity dochód ze sprzedaży wraz z naszym wsparciem przeznaczymy na cele statutowe stowarzyszenia."

******

Małach swoje pierwsze większe pieniądze wydał na... / Rentgen #45

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>