Ks. Jakub Bartczak o Hot16, porównaniach do KęKę, francuskim rapie

Ekipa youtubowego kanału Pograne Pogadane odwiedziła księdza Jakuba Bartczaka w jego parafii w Sulistrowiczkach na Dolnym Śląsku, by w trakcie meczu w Fifę porozmawiać z nim o codziennym życiu, pasji czy pracy. W wywiadzie usłyszycie o wierze i codzienności, scenie rapowej i zajawce obecnym brzmieniem francuskiego hip-hopu oraz rapowych początkach księdza, które sięgają już 20 lat. Ks. Kuba wspomniał też występ przed milionem osób na Światowych Dniach Młodzieży oraz odniósł się do porównań do KęKę oraz zarzutów części słuchaczy, że "ksiądz nie powinien rapować".

Wiemy, kiedy kawałek na bazie #hot16challenge2! | ks. JAKUB BARTCZAK | WYWIAD | FIFA 20 |

Real HH 90
Ks.Jakub Bartczak zanim został księdzem to miał ksywę Mane członek takich składów jak Drutz i Drugi Komplet jak dla mnie klasyka wrocławskiego rapu pamiętam tamte czasy były e tam dużo pisać po prostu Wielki Szacunek dla obecnego Ks.Jakuba Bartczaka kiedyś Mane a to co powiedział KęKę że ksiądz nie powinien rymować to jego osobista opcja to jakby powiedzieć żeby listonosz czy też były klawisz nie rymował jak się nie podoba to nie słuchaj wiadomo rzecz gustu
Mateusz Natali

to nie KęKę tak powiedział tylko część słuchaczy rapu tak pisze/mówi :)

Real HH 90
Kurde znowu źle zrozumiałem sorki a jeżeli chodzi o słuchaczy tzw każdego osobista opcja ja tam lubię Ks.Jakuba Bartczaka.
s.
spoko gostek
Kalif
Ksiądz Jakub dobrze nawija i ogólnie pozytywny koleś. Rozśmieszył mnie w jakimś wywiadzie tekstem, że "z jego okna plebanii słychać jak biciory lecą". Czekam na nową płytę, "Bóg jest działa" siadła mi niesamowicie. Choć wolę Księdza na klasycznych bitach niż na afrotrapach, no ale kwestia gustu.
Lozi
Podoba mi się kawałek księdza z Augustynem idzie nowe

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>