Bilon HG i Kaczy Proceder ze wspólnym albumem - singiel i preorder!

fot. Young Sandi

Dwie legendy ulicznej sceny i członkowie dwóch klasycznych kolektywów łączą siły we wspólnym projekcie. "BRY.S" to album nagrany przez Bilona HG i Kaczego Proceder, a dziś wraz z preorderem dostajemy pierwszy singiel!

Okładkę i preorder oraz parę słów o albumie znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych, poniżej bangerowy singiel z udziałem Bob One'a. "Chodź ze mną" to świeże brzmienie i surowy klasyczny sznyt. Numer tak jak cały projekt wyprodukował Szwed SWD.

Bilon HG x Kaczy Proceder Ft. Bob One - Chodź ze mną prod. Szwed Swd

reklama
s.
Nigdy mi Kaczy nie siadał. No jak by na to nie patrzeć to gość jest słaby.
Ferdynand Lipski
Kaczy jest w opór słaby ale Człowiek-Ananas dzielnie dorównuje mu poziomem. Właściwie to po co i dla kogo jest ta płyta? Obaj coś tam kiedyś rapowali, oczywiście na bardzo słabym poziomie, i chcą dzisiaj parę groszy przytulić. Goście nie mają skillsów ani specjalnego pomysłu na siebie. Mam nadzieję, że to się nie sprzeda i dadzą sobie spokój z nawijaniem. Żenada dekady.
Anonim
Słabe w uj pod każdym względem.
Uliczna sprawiedliwość
Prawdziwy uliczny rap , który zrozumie tylko ten co zaznał ciemnych interesów i przyjaźni . Czysty gangsta rap a wy jesteście Zwykle spiki . Pozdro dla kumatych
Doktor
Kolejny mistrz album. Dobre brzmienie, jak zawsze dobry rap. Chłopaki idą ostro od wielu lat. Oddali swoje całe życie dla tej muzyki. Bilon& Kaczy Pozdro 600

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>