Saful z mrocznym singlem o uzależnieniu od świata wirtualnego

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-19 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po roli w serialu „Ślepnąc od świateł”, Kamil Nożyński znany w środowisku jako Saful prezentuje pierwszy singiel zapowiadający solową płytę. Utwór nosi tytuł „Cyberreal” i w gorzkich słowach komentuje otaczającą nas rzeczywistość.

 

"Cyberreal to mroczny numer poruszający tematykę uzależnienia od mediów społecznościowych oraz zagubienia między rzeczywistością "realną" a "wirtualną". Zdecydowałem, żeby numer najpierw pojawił się tylko w formie audio, bez teledysku. Zależy mi na tym, żeby słuchacze skupili się na jego treści" – mówi Saful.

Saful jest raperem i aktorem. Razem z grupą Dixon37 wydał trzy płyty, z których każda osiągnęła status złotej. Zagrał główną rolę dilera kokainy w głośnym serialu produkcji HBO Europe „Ślepnąc od świateł”, zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka.

„Cyberreal” to pierwszy singiel zapowiadający solowy album rapera. Fragment utworu został wykorzystany w podcaście Allegro Lektury 2.0, w którym Saful zmierzył się z reinterpretacją „Lalki”.

[Edit: Dostaliśmy również klip]

Saful - Cyberreal

Tagi: 

reklama
Beb
Świetne! :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>