Stormzy przeleje 10 mln funtów na walkę z rasowymi nierównościami!

Raperzy często angażują się w walkę o kwestie społeczne - jednak suma jaką przeznaczy na ten cel brytyjski raper Stormzy musi robić wrażenie.

Anglik zapowiedział, że wraz ze swoją wytwórnią #Merky przeleje 10 milionów funtów w ciągu najbliższych 10 lat na "organizacje, instytucje charytatywne i ruchy poświęcone walce z nierównościami rasowymi, reformami systemu prawa i dodaniem mocy osobom czarnoskórym w UK". Jak stwierdzili w oświadczeniu - zawsze będą walczyć o poprawę i zabezpieczenie życia członków swojej społeczności.

Tagi: 

Jebaćbor
Stormzy na propsie, rzucił potężna kwotę, a w pl sami milionerzy swag itp hajs hajs hajs a co do czego cała scena zebrała 3mln to nie jest nawet 1 mld funtów. Cel też szczytniejszy niż wirus co na początku wszyscy się posrali armagedon itd. a teraz temat się znudził i już nikogo wirus nie obchodzi. Tylko nie wiem czy te pieniądze zostaną dobrze zagospodarowane, problem młodych czarnych w UK to nie jest problem który same pieniądze załatwią, ale jeśli nikt się tym nie zainteresuje to UK drill rozjebie się sam od środka tak jak chicago bo typy albo sami się pozabijają albo będą siedzieć większość życia w więzieniach. Nie wspominając nawet o tym że to nie problem samej muzyki tylko wszystkich którzy mieszkają na tych przejebanych osiedlach. Wiele to pewnie nie zmieni ale jednak.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>