"F*ck The Police" N.W.A. w policyjnych radiostacjach? Hakerzy w akcji

Pokłosiem protestów i zamieszek w USA jest wzrost popularności zaangażowanych, antysystemowych utworów. "F*ck The Police" N.W.A. nie tylko znów wskoczył na rotacje w całych Stanach, ale też w bardzo niespodziewanym miejscu...

Anonymous postanowili zhakować policyjne radiostacje w Chicago, przez co przez 2 minuty w samochodach tamtejszych funkcjonariuszy grał właśnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych singli w historii rapu.

Zasięgi rosły także w sieciach streamingowych - od 27 maja do 1 czerwca słuchalność singla wzrosła aż o 272 procent! Najwięcej odtworzeń zanotowano 31 maja i 1 czerwca – 765 tysięcy streamów, tj prawie 5-krotnie więcej niż przed rozpoczęciem protestów. Zyskiwały także inne utwory - "This is America” zanotował 149 procentowy wzrost odtworzeń, "Alright" Kendricka Lamara – 71%, "Fight The Power" Public Enemy – 89%, a "Formation" Beyonce – 70%. Ogromny wzrost zanotował również singiel Killer Mike’a „Don’t Die” - aż o 542 procent.

Shady
Błahahaha chciał bym zobaczyć miny swiniakow jak to usłyszeli. #fuckthepolice :)
prep
Ciekawy akcent, ale sprawa nieciekawa, bo trwa okropna nagonka na policję w USA. Dzika część Ameryki chciałaby ich teraz jebać. W zamian nie mają do zaproponowania nic oprócz anarchii.
S.H
Zadyma w USA jest sponsorowana :)
Anonim
chciałbym :)
Genius
Od Kendricka to chyba utwór the blacker the berry zyskuje więcej wyświetleń niż Alright
Salah
Zauważcie jedno... Tupac zawsze gadał na policję a utworu żadnego na psy nie nagrał... Bo sam był agentem CIA dlatego teraz sobię żyje jak AKIL THE MC z Jurassic 5 . Wejdzcie na yt pooglądajćie... Chali 2na z Jurassic 5 to Yaki Kadafi. Pora się obudzić, Akil robił sobię zdjęcie na Instagramie z Kendrickiem Lamarem. Kendrick miał minę jakby stał koło boga.
s.
Brawo :) ACAB !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>