Dobry Vibe na Trudny Czas #16 - wybiera Rest Dixon37

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 16 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" swoją trójkę poleca Rest z warszawskiego składu Dixon37. Równocześnie lekko zmniejszamy częstotliwość cyklu - kolejne odcinki otrzymywać będziecie w środy i niedziele.

WWO - Nie pisz czarnych scenariuszy

Bezapelacyjny nr 1. Numer znany zapewne tym trochę starszym słuchaczom, ale jeden z niewielu, który za każdym razem, gdy znalazłem sie na życiowym zakręcie dawał do zrozumienia, że nie ma czasu na załamkę i rozpaczanie trzeba działać aby coś zmienić, to był moment elo ziomek.

ANS - po to życie mam

Tego to nie zna już nikt <śmiech> Enigma 022 underground KLASYK wśród warszawskich nielegali. Moim zdaniem numer ten to typowy osiedlowy aktywator tamtego czasu, nikt wtedy nie bawił się w zawiłe treści liczył się prosty przejrzysty przekaz "zdobyć cele po to życie mam" i tak też jest po dziś dzień!

Dr Alban - It's my life

Jeśli nie musi się trzymać konwencji rapowej to jako nr 3 kultowy Dr Alban - 'It's my life' leciało wszędzie niezależnie od upodobań muzycznych i klasy społecznej jaką reprezentowałeś aaaaaj to były czasy!

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów, których nie ma w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>