Sebastian Fabijański zdissowany przez freestyle'owca!

dodano: 2020-04-15 20:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)

Do głosów krytykujących aktora Sebastiana Fabijańskiego oraz jego ruchy i wypowiedzi odnośnie rapu dołączył freestyle'owiec i vloger Kałach - na jego kanale pojawił się numer "Cukier" będący dissem na aktora, który w "Pitbullu" Vegi grał właśnie postać o ksywce "Cukier".

Kałach - Cukier (.prod Tommy)

OuTSiDe94
yyy nie wiem czy youtubowiec może go oceniać, nie żebym go bronił bo nie suchałem, ale zakrawa to o hipokryzje
SM_Oficjalnie
Nie znasz Kałacha ? To się nie wypowiadaj, WBW i inne sprawy ... On bez spinki mógł go pojechać...
beka
ja też nie znam tego KAŁU ale przesłuchałem i beka z debila. Jak ten niepełnosprawny aktor lepiej nawija niż też nieudacznik co sie szlajał po wbw AHAHAHHAA jebac polska scene na zawsze i was niedorozwiniete gimby. PS. quebo to też patalach ktorego ten aktor od ostra zjada
Bnk
Mama Cię nie kocha ?
Mariusz co gral kiedys na puzonie
Proste tylko ameryczka i niemiecki co Tylko kendrika znasz co Kiedys to kaliber i ostr a teraz juz nie co
SM_Oficjalnie
Sztos i propsy !!
Mikrofon
Pozer dissuję pozera. Idę po popcorn.
Diss
Jak propsuje te cipy Beodesa i Quebo...to sam jest ciotą! Fabiański zjada tych 3 durni....Bedo ciota to raper? albo candy POP ciota Quebo...wstyd mi za polaczków i tą całą polska wiejska scene...
XD
No normalnie Fabiański ich zjada, żaden z tych 3, tfu 4 nie broni karnych tak jak on.
Huj
Kurwa jebany piździelcu na liścia nie znasz starych płyt Quebo to się nie wypowiadaj
X KU*WA D
czytając poziom wypowiedzi tutaj myślę że wszyscy są na poziomie podstawówki. ale czego oczekiwać to jest popkiller XD
BReal
No, to poleciałeś bystrzaku. Zacznij stosować zasady polskiego słownictwa, zanim przejdziesz do oceniania kogoś. "czytając poziom wypowiedzi", kurwa!
Blady
W hiphopie chodzi nie o to żeby kurwa zjadać wszystkich tylkkk żeby być graczem i robić ten rap mimo wszystko mimo wszelkich nie przyjemności Chodzi o to żeby przejść cała ta drogę od under wzwyż a nie od razu malin stream pokiereszowane płyta solo i już nakład bo mam hajs ;) nie o to chodzi i ktoś taki szybko przeminie
Anonim
To ten typ co przegrał walkę fristajlową z synem młynarza? Nawet nie włączam.
zucker
eee.. nooo ... tego... kolego
BReal
Oceniajmy muzykę nie ludzi, jeden i drugi znajduje odbiorców, po chuj ten ból dupy, ze debil, ze ciota, czy ktoś wam słuchacze zagłada do wyra zanim kupisz jego płytę? Albo sprawdza IQ? Większość nie miałaby wtedy dostępu do rapu. Dzisiejsza scena to nie mój klimat, ale oceniając muzykę, zawsze znajdę cos dla mnie wartościowego. To czy ktoś był w podziemiu tez nie definiuje jakości tekstów, nie jeden under w mainstreamie sobie nieporadzil i nie jednego maina wpierdoliby ktoś z podziemia.
Mario puzon
To nie jest gosia andrzejewicz i tu sie ocenia ludzi a nie muzyke. Jak ktos jest kutasiarzem ale robi fajne piosenki to ja hejtuje i kropka. Nie znam za bardzo quebonafidy i jego piosenek ale fabio to beka i nigdy nie bedzie inaczej. A co do tego goscia co zdisowal cukra to nie znam wcale ale sprawdze i powiem czy props. Po odsluchu raczej props, nie jest kutasiarzem raczej. Wszelkie hejty na sebka fabio props zawsze, chocby to twoja stara wyspiewala na eurowizji albo kurde w kuchni waszej yo
GJanis
Ciekawe czy wyrucha mu starego wiertarą
CASHANDRA
KALACH AKA MC MUMIN AKA CYRKOGRUBAS I WSZYSTKO JASNE
Krytyk
"nagrałem płytę w cztery tygodnie Naprawdę długo noszę szerokie spodnie, Kumpel na prędce porobił bity I pozostało nam czekać na zaszczyty " :)
tede - ultra braveran fighter IV prod. sir zdzich
Ten kałach widzę potężny bandyta, aktor wack ale że jedzie homonafide to dobrze robi, nie wiem po co ten mumin się tu wpieprza liczy że się poliże quebo i ten mu feat nagra. Po drugie to nie przypadkiem ten mumin co się popłakał podczas konfrontacji z 17 letnim otyłym bedoesem?
Spidi-3706
Jak by nie patrzeć te dissy do niczego nie prowadzą. Fabiański według mnie chciał se po prostu zażartować z polskiej sceny rapu nagra płytę ma rozgłos kto kupi ten kupi siano się zgadza. To wyłącznie moja opinia.
KAŁ ach... szkoda gadać
Nie no oni sie we dwójke nadają do ojebania kolby miesjaszowi rapu z kurdystanu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>