Night Lovell - wywiad: "Muzyka pozwala mi zwalczyć złe emocje"

"Leci Cobain i Night Lovell" - nawinął Quebo w wydanym w środę hitowym singlu "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ". Wywiadu z Cobainem dla Was nie mamy, ale pomyśleliśmy, że to idealny moment na publikację ubiegłorocznej rozmowy z Night Lovellem, którą przeprowadziliśmy przy okazji jego wyprzedanego koncertu w Warszawie!

Kanadyjski raper opowiedział o swojej miłości do Europy, sposobie na poradzenie sobie ze złymi emocjami, najlepszych i najgorszych stronach bycia niezależnym czy o charakterystyce kanadyjskiej sceny i jej wyjątkowości.

Przypomnijmy, że co niedzielę publikujemy Wam zagraniczne wywiady - wszystkie obejrzycie w dziale Wywiady oraz na kanale PopkillerTV Plus.

Wywiad przeprowadziliśmy przy wsparciu Outsidewear.

PS. Niebawem również 'Rentgen' z udziałem Night Lovella!

Rozmawiał: Mateusz Natali
Montaż: Marcin Natali
Tłumaczenie: Maciej Wojszkun
Zdjęcie: Darek Radel (WEST)

Night Lovell - interview: "Music helps me to overcome dark emotions"

Tagi: 

Jebaćbor
Night Lovell kozak, jeśli już przy Kanadzie jesteśmy to wolę go słuchać niż Drake'a. Szkoda że nawet w takim przypadku musicie coś o quebo wspomnieć... Ale ogólnie props, nie spodziewałem się tego wywiadu. Kevin Gates miał w kwietniu grać w polsce, ale odwołane z powodu epidemi. Pewnie i tak zagra tylko później, to by była akcja jakbyście go złapali na wywiad, niestety nie tylko od was to zależy, ale jeśli będziecie w przyszłości próbowali to trzymam kciuki.
Lil sqqa
sam miałem się wybrać na Kevina , ale niestety koncert na tygodniu odpada u mnie , fajnie jakby nowa data wypadła w weekend ,ale wywiadu z kevinem bym posłuchał można jechać popkiller za częste pudelkowe "artykuły" ale wywiady z zagraniczniakami robią robote

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>