Lecrae błyskotliwie komentuje swój billboard w pustym LA

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-29 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kwarantanna ostro zaatakowała przemysł muzyczny, nie tylko koncerty, ale też outdoorowe promocje. Pech chciał, że w momencie gdy Lecrae zapewnił sobie promo najnowszego singla, któremu towarzyszy wielki billboard w samym środku Los Angeles to... miasto jest puste, bo wszyscy siedzą w domu a co za tym idzie nikt nie widzi reklamy. Raper z Atlanty odniósł się do całej sytuacji, jednak w dość zaskakujący sposób.

Spodziewalibyście się narzekania na pech i na zbędny wydatek? Nic z tych rzeczy:

"Jakie to uczucie mieć billboard promujący nową muzykę w centrum LA gdy nie ma tam nikogo kto mógłby to zobaczyć?" - pyta Lecrae i odpowiada - "Wspaniale! Bo oznacza to, że wszyscy są w domu, bezpieczni i pomagający ocalić ludzkie życia. Trzymajcie tak dalej. To jeszcze nie koniec"

Jak widać można w tej sytuacji spoglądać na szersze cele - Lecrae udowodnił to zresztą idealnie, gdy kilka dni temu własnoręcznie instalował umywalki dla bezdomnych w swojej rodzinnej Atlancie.

Poniżej ów singiel z udziałem YK Osirisa oraz wspomniany wpis rapera:

Lecrae, YK Osiris - Set Me Free (Official Video)

Tagi: 

polski rap gówno
i to jest prawdziwy raper, a w polsce sb gejfija płacze bo ich na olisie nie było. idealne porównanie. jebac homoseksualny rap
Lecrae
Byku, a masz świadomość, że to chrześcijański raper? ;) Co oczywiście ja sam propsuje :D
polski rap gówno
znam typa od dobrych kilku lat, church clothes 2 moja ulubiona płytka od niego. może chrześcijański ale nie pojeb jak tau

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>