Borixon apeluje do fanów i zapowiada nowy sezon chillwagonu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-28 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na początku roku chillwagon relacjonował podróż do Tajlandii, którą zdążyli odbyć przed zamknięciem granic. Była ona związana z muzycznymi ruchami, otrzymaliśmy już pierwsze single z projektu ReTo/Borixon, a przed nami jeszcze wspólne single całego chillwagonu. Z tej okazji otrzymaliśmy specjalny apel od Borixona i całej formacji.

fot. u góry: Young Sandi

"Siemano,

kilka słów z obozu chillwagon w związku z panującą pandemią. Na wstępie, dołączamy się do akcji #zostanwdomu i sami stosujemy się do zaleceń stopujących dalsze rozprzestrzenianie się wirusa. Tak naprawdę małe decyzje podejmowane przez nas każdego dnia mogą mieć realne przełożenie na życie nasze i naszych bliskich. Warto o tym pamiętać. Mamy szczerą nadzieję, że dzięki wspólnym działaniom uda nam się bezpiecznie przejść przez ten trudny czas.

Jak już część z Was wie, w najbliższą niedzielę będzie miał premierę pierwszy singiel z drugiego sezonu chillwagonu pt. „thailive”. Klip zrealizowaliśmy w styczniu podczas naszego ekipowego wyjazdu do Tajlandii. W tamtym okresie nikt z nas nie spodziewał się tego jak finalnie sytuacja na świecie pokrzyżuje plany chw! Przez chwilę zastanawialiśmy się czy w obecnej sytuacji premiera tego singla jest na miejscu. Pomyśleliśmy jednak, że w dobie powszechnie panującego smutku i refleksji mała dawka chillwagonu może skutecznie skłonić Was do pozostania przy monitorach i sprzęcie grającym, a co za tym idzie, umilić Wam czas kwarantanny.

Życzymy Wam wszystkim zdrowia. Miejmy nadzieję, że już niebawem wszyscy odbijemy sobie czas spędzony w domach i wrócimy do normalnego funkcjonowania. My także jesteśmy ekipą, która spędza ze sobą dużo czasu i podobnie jak Wy odczuwamy skutki kwarantanny. Nie damy się jednak zwariować!

CHILLWAGON TO NIE MARKA
CHILLWAGON TO ARKA"

Sprawdź też: Jak mógłby wyglądać amerykański chillwagon?

chillwagon - @ (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)

polski rap gówno
może 10 latki przynajmniej jego posłuchają i przestaną łazić grupami na place zabaw jak im zamknęli podstawówki

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>