White 2115 ze Złotą Płytą i... komiksem dla fanów!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-20 10:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po Platynowym "Rockstarze" White pokrył Złotem swój drugi album - w podziękowaniu ma dla fanów specjalny prezent.

""Młody Książę" złotą płytą! To kolejne wyróżnienie w karierze White'a 2115, który na swoim koncie ma już złoto i platynę za debiutancki album "Rockstar". Z tej okazji udostępniamy wam komiks autorstwa uznanego polskiego rysownika, Nikodema Cabały, który stanowił dodatek do preorderowej wersji albumu." - pisze SBM Label.

Scenarzystą był sam White oraz Paulina Pełka, sprawdźcie jak wyszedł efekt - przeczytacie go tutaj. Przypomnijmy, że "Młody Książę" w w wersji preorderowej nominowany jest do Wydania Roku.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA TRWAJĄ JUŻ TYLKO TYDZIEŃ, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Równocześnie White zapowiedział już kolejny materiał, pisząc: "Robię muzykę cały czas. Trochę musiałem się doprowadzić do porządku, bo po premierze „Młody Książę” nie miałem czasu na nic. Przymusowy urlop robi mi najlepiej na świecie, przez to skupiam się wreszcie na sobie i nowej płycie. Nie chce nic obiecywać ani zapewniać, bo nie jestem od tego, moja muza sama się obroni".

Rafa
Hej. Czy White ma jakąś dobrą piosenkę, którą możecie polecić? Dzięki!
Thompson
sprawdź mixtape'y "WELCOME IN MY FAMILY" i "PURE WHITE". Napisz w komentarzach co o tym myślisz. Moim zdaniem był lepszy niż teraz jest. Elooo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>