Karian po raz kolejny funduje nam podróż w przeszłość. Nowy singiel z płyty.

"Przeboje Lat 90" to koncept album, który w odwołaniu do wielu skojarzeń z przeszłości, sprawnie porusza się również po tematach, które odwołują się do teraźniejszości. Młody Wilk siódmej edycji wydał dotychczas sześć singli promujące owe wydawnictwo. Teraz przyszedł czas na siódmą odsłonę trzeciego solowego albumu reprezentanta Hashashins. Czy ty również wpiszesz się do złotych myśli?


Za produkcję bitu odpowiedzialny jest NoTime, znany chociażby ze współpracy z Igrekzetem, PlanemBe, Quebonafide, czy Deysem. Płyty wysyłane będą do słuchaczy jeszcze w marcu, a całość pojawi się na serwisach streamingowych zaraz po tym, jak cyklicznie ukażą się wszystkie utwory z płyty. Dotychczas mogliśmy posłuchać takich singli jak: "Kaseciak", "Daj się karnąć", "Dyskoteka szkolna" (z gościnnym udziałem Igrekzeta), "Fiu bździu", "Karteczki", oraz "Winamp" (gościnnie Deys i Diset). 

Karian - Pele mele (prod. NoTime)

Tagi: 

Beb
Jasne, że wpiszę się, do tych "złotych myśli". Jeśli ten synek urodził się e 95 roku, to czy to wystarczający powód, żeby nagrywać album o tym, jak wyglądało życie w latach 90? No kurwa nie sądzę :) Hipokryzja i zakłamanie, pozy, u tych durnych dzieciaków, które psują tylko tę kulturę. Jak tak dalej pójdzie, to rap, ten prawdziwy, bez frajerstwa upadnie, zastąpi go hiphopolo...
Wew
Nie zesraj sie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>