Tomasz Smokowski mówi czego spodziewać się po płycie Quebonafide!

Singiel Quebo rozbudził dyskusje, a ciekawy wpis w jego temacie wystosował dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski, który - jak się okazuje - miał już możliwość usłyszeć większą część materiału od Kuby!

"Słuchałem dużo więcej nowych nagrań. W moim odczuciu najbardziej dojrzała, najbardziej spójna, najciekawsza, ale pewnie i taka przy której będzie dużo stękania, że "łeeee, kiedyś to było lepiej" płyta Kuby. "Lubię to" bardzo i "polecam tego allegrowicza"!" - napisał dziennikarz na swoim Instagramie (link na dole newsa). Pozostaje więc czekać na więcej!

Sprawdź też:

Quebonafide wrócił! Mamy nowy singiel

Quebonafide w top 5 wyszukiwań światowego Geniusa!

Xx
Co to za typ żałosny a bardziej żałosny ten jego wpis XDDDD
Bebs
Akurat Smokowskiego, jako dziennikarza sportowego, bardzo szanuję, można powiedzieć, że za całokształt. Ale za to nie kumam i nie szanuję Quebo, bo jak dla mnie to tylko wizerunek dla gimbusów i nic więcej. Aż dziwne, że ktoś słucha tej muzyki, jak zniknęły gimnazja. To nie jest hip-hop, w złym kierunku od jakiegoś czasu zmierza ten kierunek, niestety :(
Kebabofide
Zgadzam się z Tobą. Gdzie podział się prawdziwy klasyczny hip hop. Na pewno jest jeszcze kilku rap wykonawców, którzy nie idą w te trendy i nie nagrywają takiego szmiru i chłamu jak tego typu podobni pseudo raperzy. w ogóle jak on wygląda jakby się urwał z planu filmowego batmana w roli jokera.
Bebs
Wizerunek miał chyba być ekscentryczny, tak pstrokaty, żeby przyciągnąć ciekawość ludzi, pewnie się to udało, choć jak dla mnie, to totalny cyrk i tanizna
Kebokiełbasa
Smoku ty się lepiej skup na komentowaniu meczów a nie na słuchaniu jakiegoś pajaca co kosi hajs na głupich małolatach. Uważaj bo niedługo będziesz jak Szpakowski przekręcał nazwiska na Piszczka będziesz mówił Pyszczek a na Stefana Hulę Sztefan.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>