Kid Ink znów niezależny, nowa muzyka nadchodzi! "Jestem wolny"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kontrakt Kid Inka z RCA przyniósł lawinę hitów, w ostatnich latach o raperze z L.A. było ciszej, jednak jak zapowiada - niedługo się to zmieni.

Kid Ink ostatni oficjalny album wydał w 2015 roku i jak wspomina w najnowszym wywiadzie - polityka labelu uniemożliwiała mu tak częste wydawanie muzyki jak by chciał i skupiała się w ostatnich latach bardziej na pojedynczych singlach. Obecnie jest jednak już niezależny i wraca do formuły, która na początku przyniosła mu wielkie sukcesy - obiecuje, że numery nie będą już zalegać w szufladach ani starzeć się czekając na premierę a on sam ma na ten rok dużo planów.

Wypuszczone z tej okazji osobiste "Holy Grail" jest dobrym zwiastunem - to stary dobry Kid Ink, łączący chwytliwą formę z naturalnością bez silenia się na hity. Poniżej zarówno utwór jak 30-minutowy wywiad w Real 92.3 LA Radio, gdzie Ink opowiada o rozstaniu z RCA, próbach oderwania metki 'radiowego rapera', oczekiwaniu na drugie dziecko i wielu innych kwestiach, które zaciekawią fanów. My w ubiegłej dekadzie mało którego rapera słuchaliśmy tak dużo (szczególnie w okolicach 2012-2014), więc czekamy i trzymamy kciuki!

Kid Ink - Holy Grail [Audio]

Kid Ink Announces Independence, Being Boxed in As A Radio Rapper, New Baby | Bootleg Kev & DJ Hed

Tagi: 

polski rap gówno
brakowało bangierów od niego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>