Sarius zamyka rozdział i zapowiada zmiany...

dodano: 2020-01-31 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sarius opublikował ostatni klip z ubiegłorocznego albumu, przy okazji napisał parę słów o zmianach i planach...

"Zapraszam do sprawdzenia ostatniego singla z płyty „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” i tym samym czas zamknąć kolejny z rozdziałów. Do zobaczenia na koncertach, które będziemy niebawem grali w poszerzonym składzie i mocno odświeżonej formule, ale to na razie niech zostanie niespodzianką" - napisał raper na swoim fanpage'u a na Instagramie dodał parę słów więcej:

"Zamykamy kolejny rozdział tej intrygującej podróży, co teraz? Macie jakieś pomysły w jakie kolaboracje muzyczne wejść? Kolejny solowy projekt? A może w ogóle zrobić sobie przerwę, bo przesyt? Hm :D Ogólnie gdybym miał coś działać to właśnie myślałem tym razem pójść bardziej w stronę gościnnych występów i pozapraszać sporo gości, wielu artystów „wisi” mi feat :D ale póki co mam pustkę w głowie - w sensie bez tragizmu po prostu na razie nic mi nie przychodzi do głowy, poczekam bez ciśnienia aż przyjdzie. Do tej pory przychodziło :D "

Poniżej obejrzycie klip oraz zdjęcia z piątkowego wręczenia Złotych Płyt za "PDPKŚ", które miało miejsce w Warszawie. fot. Young Sandi

Sarius - Nie Widać Po Mnie (prod. HVZX)

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>