Kolejne niepublikowane utwory Lil Wayne'a trafiły do sieci!

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-17 09:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Nieco ponad tydzień po wycieku niepublikowanego wcześniej utworu z Seanem Kingstonem (utwór Let's ride), fani pochodzącego z Nowego Orleanu Lil Wayne'a odnaleźli nie lada gratkę. Oto na portalu Soundcloud wylądowała playlista licząca dziesięć utworów, zatytułowana enigmatycznie "Lil Wayne: Lost Grails".

Całość została wrzucona na Soundcloud z tytułami pojedynczych utwórów w języku japońskim, tak by jeszcze trudniej było potwierdzić upload i zapobiec przed ewentualnym zablokowaniem. Jednak, jak zdążyli przetłumaczyć fani, tracklista zawiera między innymi takie utwory jak: Kidnap Cupid, Jungle, Lost The Holy Grail, Heavy World, Bipolar oraz "Class", gdzie gościnnie udzielili się Kidd Kidd oraz Mack Maine.

Nie wiadomo z jakich czasów pochodzą te nagrywki, jednak biorąc pod uwagę wersy, jakie tam padają (odwołanie do "I Am Not A Human Being II" z 2013, czy wers o dawaniu autografu Amy Winehouse), należy sądzić że nie są to najnowsze nagrania rapera.

Przypomnijmy, dyskografię rapera zamyka długo oczekiwany "Tha Carter V" wydany w 2018 roku.

Tagi: 

Jebaćbor
Weezy G.O.A.T.. Nigdy za dużo muzyki od niego. Szkoda że nie napisaliście że już jakiś czas temu wyciekł Carter V w wersji w jakiej miał wyjść w 2014. Tego jeszcze tak dokładnie nie słuchałem ale mi się wydaje że na tamtym leaku było więcej rzeczy wartych uwagi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>