Solar odpowiada OKIemu i opisuje kulisy spotkania

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-14 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozbudowała nam się dyskusja wokół wersu OKIego - teraz po oświadczeniu autora "47 Playground" postanowił odnieść się do niego Solar w rozbudowanym wpisie.

W tekście zamieszczonym na Instastory Solar opisał jak z jego perspektywy wyglądało całe spotkanie, a także zwrócił uwagę na to, co w całej sytuacji mu się nie spodobało - całość znajdziecie na screenach poniżej.

Wcześniejsze newsy:

Solar o wersach OKIego: "Nie padła propozycja wydania w SBM"

OKI komentuje wpis Solara o wydawaniu w SBM Label

Galeria

Tagi: 

no dobra
nie zminia to faktu że nie złapaliście zdolnego rapera który będzie długo na scenie i sb to po prostu mało symaptyczni ludzie. Jeżeli nie zagrało i nie bylo tzw chemii to oznacza że aroganckie podejście przekroczylo już próg przyzwoitości. Żenada taka sytuacja że w ogole chce to ktoś prostować. Zeby mieć racje. Chociaż tutaj mieć racje. " ONI MNIE CHCIELI ALE JA NIE CHCIALEM" "NIE TO MY GO NIE CHCIELISMY BO NIE BYLO CHEMII" - co wy tam sie całujecie przed kontraktem?
DamnItThinkALittle
Solar zapomniał co to bragga? Wiadomo że nie miał kontraktu przygotowanego, ale fakt że wykazaliście zainteresowanie posłużył do przechwałki w tekście, to trzeba prostować? Jedyne faux pas walnął Solar sugerując że QQ nie chciało wydać Okiego z czego się wycofał mówiąc że wyraził się nie jasno..., najpierw mówił że Oki powiedział że chce iść swoją drogą a teraz że nie było chemii... Przełknił pigułę wstydu Solar bo się wygłupiłeś. Jeszcze się wysypałeś ze swojej konfabulacji w tekście która może faktycznie razić(część o muflonie). Do tego ważne, Oki mówi że wcale nie takie fajne być tak rozchwytywanym i jak wszyscy Cię propsują i o Ciebie zabiegają, jak można zrozumieć to Solarze jako zarzut do SBM? Masz jaja to przyznaj się do niepotrzebnej reakcji i nie komentuj więcej tej sprawy. Peace yo.
DamnItThinkALittle
Oki mówi że wcale nie takie fajne być tak rozchwytywanym i jak wszyscy Cię propsują i o Ciebie zabiegają, - mam na myśli wersy "To nie takie fajne, jakby mogło się wydawać" które następując po wersach o wytwórniach: Byłem w biurze SB, chcieli mnie wydawać Dzwoni do mnie QQ, chcieli mnie wydawać Major, Asfalt, chcieli ze mną gadać To nie takie fajne, jakby mogło się wydawać"
nigga69
Ten leszcz probuje na zdjeciu wygadac jak bad bunny? hhaaha pizda
SkonstruowanyKrólik
Ale wciąż nie rozumiem po co jechał te 400 km, skoro od początku wiedział, że chce pozostać niezależnym. Coś się to trochę nie klei.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>