Słoń zachęca do wspierania nowego kanału Opała

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-22 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jeśli ktoś zastanawiał się czy przejście Opała na autorski kanał i budowa Voodoo People wiąże się z jakimiś niesnaskami w szeregach Brain Dead Familii to zostało to czytelnie rozwiane.

Najpierw Opał zakomunikował, że w żadnym wypadku nie odchodzi z BDF:

"Ucinając od razu wszystkie teorie spiskowe  - nie, nie odchodzę z BDF. Nie da się zostawić miejsca, w którym stawiało się pierwsze kroki, nie da się uciec od ludzi, którzy wyciągnęli rękę i pomagali jak swojemu. Jestem po długich rozmowach ze Słoniem w tej sprawie i mam od niego pełne wsparcie. Na zawsze BDF" - pisał raper.

A teraz do wbijania na kanał Voodoo People zachęcił sam Słoń, wrzucając na swój fanpage wpis:

"Mój człowiek OPAŁ rusza z własną inicjatywą VOODOO PEOPLE. Wbijaj na jego nowy kanał YouTube, niedługo więcej nowości <3"

Pozostaje więc czekać na kolejne numery spod szyldu VP - póki co ukazał się pierwszy teledysk do nagranego z Dezym "Trybu Samolotowego". Już dziś o 17:00 pojawi się za to 3 Cypher Młodych Wilków z udziałem Opała, Kariana i Kozy - link do premiery poniżej.

Opał, Karian, Koza - Cypher #3 - Popkiller Młode Wilki 7 (prod. ADZ)

PMNPWACWW
Mati, pamiętam jak jakieś 10 lat temu cisnąłeś po Flockaveli. Czytając ponownie tamtą "recenzję" chciałbym zobaczyć, co piszesz na temat swojego dzieła - Palenie Mikrofonów. Pozdro :D
Jestem SLU?
Podbijam, tak samo mnie ciekawi co by napisał w recenzji jakiegoś albumu któregoś tegorocznego młodego wilka, albo innego gówna typu dzisiejszy mainstream w pl np. paluch czy inne kękę. Cisnąć flockaveli, gadać kilka lat temu że chief keef zniknie za 2 lata a przy tym propsować jakiś paluchów albo żabsonów to nieźle trzeba mieć we łbie. Waka Flocka może wybitny nie jest ale sosa to cały aktualny polski top gimnazjów zjada jednym trackiem. Ale taka praca. Jak napiszę zgodnie z prawdą że chujowe to ten portal długo nie pociągnie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>